Evde mandal paketleme ve montajı işi

İçindekiler

  • Evde mandal işi veren firmalar ve telefonları
  • Evde mandal işi nedir?
  • Evde mandal işi nasıl yapılır?
  • Evde mandal işi ne kadar para kazandırır?
  • Evde mandal işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde mandal işi veren firmalar ve telefonları

Günümüzde sadece maaşlı bir iş yapmanın dışında kişiler çeşitli ek işler yaparak da gelir elde ediyorlar. Bir öğretmen blog açarak, bir hemşire evde mandal işi yaparak mesleklerine ek olarak oldukça ciddi rakamlarda para kazanabiliyorlar. Bu ek işler sayesinde boş olan vaktimizi değerlendirebilir ve bunu paraya dönüştürebiliriz. Evde boş zamanlarımızda oturup dizi izlemektense, aile ekonomisine bir nebze daha katkı sağlamak oldukça güzel bir fikir. Ancak çoğu kişi evde hangi işi yaparak para kazanabilir bilmiyor. Biz de iskur.web.tr web sitemiz üzerinde sizlere bu ek iş fikirlerinden bahsediyoruz. İlerleyen süreçte belki de daha önce hiç duymadığınız, ülkemizde bahsedilmeyen ek iş fikirlerinden de bahsedeceğiz. Bu sebepten bizleri takip etmeyi unutmayın. Bu yazımızda ise evde popüler ek işlerden bir tanesi olan evde mandal işi hakkında bilgiler vereceğiz.

Evde mandal işi nedir?

Mandal, bir nesnenin kurutulması, çalıştırılması, açılıp kapatılması amaçlarını gerçekleştirebilmek için tasarlanmış olan bir araçtır. Evde mandal işinde birkaç farklı gelir modeli bulunmaktadır. Evde mandal paketleme işi, evde mandal süsleme işi, evde mandal montajı işi bunlardan en çok bilinenleridir. İş veren firmalar ve şirketler bu tarzda işler için şirket bünyesinde birilerini çalıştırmaktan ziyade bu işleri outsource ederek yani dışarıdan temin ederek ciddi bir kazanç sağlamaktadır. Firmaların bu tutumu ise evde ek iş yapmak isteyenler için gelir oluşturmaktadır. Evde mandal işi nasıl yapılıyor?

Evde mandal işi nasıl yapılır?

Evde mandal işinde bu işi veren firmalar tarafınıza ulaşarak sizlere mandalları teslim ederler. Daha sonra süsleme, paketleme veya montaj işlemi gerçekleşmesinin ardından yine gelerek bunları sizden teslim alırlar ve tarafınıza daha önce anlaşmış olduğunuz ücreti iletirler. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus bulunmaktadır. Evde mandal işi veren firmalar öncelikli olarak sizden herhangi bir kaparo adı altında para talep etmezler. Bu şekilde çalışan firmaların çokça kez vatandaşları dolandırdığı olmuştur. Yani hiçbir firmaya bu işi yapmak için para ödemeyin. Bu konuda vatandaşlarımızın dikkatli olmalarını öneriyoruz. Peki bu iş ne kadar kazandırıyor?

Evde mandal işi veren firmalar

Evde mandal işi veren firmalar

Evde mandal işi ne kadar para kazandırır?

Evde mandal işi veren firmalar, tane hesabı ve kilo hesabı olarak bu mandalları sizlere verirler. Genel olarak kilo hesabı yapılır. Size ortalama olarak hazırlamış olduğunuz 1 kilo mandala 10 TL para verilmektedir. Mandal montajı ise bir nebze daha yüksek ücretlerle yapılmaktadır. Evde mandal montajı işi yaparak kilo başına 15 TL ücret kazanabilirsiniz. Basit bir hesapla günde 10 kilo mandal montajı yapan bir birey günlük 150 TL aylık ise 4500 TL para kazanabilir. Evde yapılan diğer işlerde olduğu gibi bu ne kadar çalıştığınız ve elinizin ne kadar pratik olduğu ile alakalıdır. Peki bu firmalar nasıl ve nereden bulunuyor?

Evde mandal işi veren firmalar nasıl, nereden bulunur?

Evde ek iş yapmak isteyen çok sayıda vatandaşımız olduğu için genel olarak evde mandal montajı işi veya evde mandal paketleme işi veren firmalar herhangi bir kariyer portalı veya İŞKUR üzerinden ilan çıkmamaktadır. Ancak bu firmalar yine iskur.web.tr gibi çeşitli iş ilanları siteleri üzerinden bu işi yapmak isteyen kişilerle irtibata geçmektedirler. Bu kişilerin sizlere ulaşabilmeleri için yorum bölümümüzden bu işi yapmak istediğiniz il ve ilçeyi, bunun yanında kendinizi ve bu işi neden yapmak istediğinizi yazarak ulaşmalarını sağlayabilirsiniz yani başvuru yapabilirsiniz. Fakat telefon numaranızı yorum bölümümüzde belirtmeyin. Firmaların sizlerle iletişim kurabilmeleri için mail adresi yeterlidir. Çünkü telefon numarası yazan kişiler açıkça numaralarını belirttiği için herhangi bir şekilde dolandırıcılar da kendilerine ulaşabilirler.

Evde mandal işi veren firmalar, evde mandal nasıl paketlenir yine detaylı olarak göstereceklerdir. Bu yazımızda evde çamaşır mandalı montajı nasıl yapılır, Ankara’da İzmir’de İstanbul’da Adana’da Antalya’da evde mandal işi fiyatları ile evde mandal işi yapmak istiyorum nasıl yaparım hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca diğer sayfamızdan evde etiket işi yaparak para kazanmak hakkında bilgi alabilir ve işi veren firmalara müracaat edebilirsiniz.


DİĞER EVDE MANDAL İŞİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, evde mandal işi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan evde mandal işi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Bir yorum

Yorum ekle

%d blogcu bunu beğendi: