Cumhurbaşkanı’na Mesaj Gönder ( Telefon Numarası, Mail Adresi )

cumhurbaşkanı telefon mail iletişim adresleri

Türk siyaset tarihinin en önemli yüzlerinden birisi olan daha önce İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkanlığı, Başbakanlık görevlerini başarıyla yürüten ve şuan da Cumhurbaşkanlığı konutunda görevine devam eden Recep Tayyip Erdoğan’a ulaşmak düşünüldüğü kadar zor bir eylem değil. Üstelik bunu İnternet üzerinden dakikalar içerisinde gerçekleştirebiliyorsunuz. Peki Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a nasıl nereden ulaşılır?

Recep Tayyip Erdoğan’a Nasıl Ulaşabilirim?

Recep Tayyip Erdoğan siyaset içerisinde olduğu her dönem halkla ilişkilere önem vermiştir. Bu sebebiyetten dolayı mail adresi, telefon numarası ya da İnternet üzerinden mesaj yoluyla kendisine iletişim yollarını her zaman açık tutmuştur. Kendisine ait olan rte.gen.tr adresinden dilediğiniz zaman mesaj atabileceğiniz gibi, E-Devlet Kapısı ( www.turkiye.gov.tr ) adresinden de kendisine ulaşmak mümkün. E-Devlet kapısı vasıtasıyla kendisine ulaşmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayarak, şifreniz ile giriş yaptıktan sonra Telefon, Şehir gibi alanları doğru doldurduktan sonra konu başlığı ve mesajınızı yazarak gönder demeniz Cumhurbaşkanı’na ulaşmak için yeterli olacaktır.

E-Devlet Cumhurbaşkanı’na Yazın Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Vermiş olduğumuz sayfaya girmenizin akabinde E-Devlet şifreniz ve kimlik numaranız ile giriş yapmanızın ardından iletmek istediğiniz mesajı yazarak gönderebilirsiniz. Buradan göndermiş olduğumuz mesajlar tabi ki doğrudan Cumhurbaşkanı’na iletilmemektedir. Öncelikle Cumhurbaşkanlığı bünyesinde çalışmakta olan bir ekip tarafından bu mesajlar detaylı olarak incelenir ve mümkün olduğunca mesajlara geri dönüş yapılmaya ve kişilere yardımcı olmaya çalışılır. Akabinde yine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a da bazı mesajlar, çare bulunamaması durumunda iletilmektedir.

Bu yazımızda Cumhurbaşkanı iletişim adresleri, Cumhurbaşkanına mesaj gönderme, Recep Tayyip Erdoğan mail adresi, telefon numarası ve Recep Tayyip Erdoğan’a nasıl ulaşabilirim, nasıl mektup yazılır, mektup yazmak istiyorum  hakkında detaylı açıklamalara yer verdik. Sizin de Sayın Cumhurbaşkanı’na iletmek istediğiniz mesajınız varsa konu altında yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.


DİĞER CUMHURBAŞKANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, cumhurbaşkanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan cumhurbaşkanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle