Daha Önce Yatay Geçiş Yapmadığına Dair Belge Örneği

Çeşitli yükseköğretim programlarına Merkezi Yerleştirme Puanı ile yatay geçiş yapmak isteyen ve bazı kayıt işlemleri sırasında “Daha önce yatay geçiş yapmadığına dair belge” talep edilmektedir. ODTÜ, Afyon Kocatepe Üniversitesi, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi gibi çok sayıda kurum bu belgeyi talep etmektedir. Bu başvuru ve kayıt için gerekli evraklar arasında istenmektedir.  Adaylar kendilerinden istenilen bu belgeyi nereden ve nasıl temin edecekleri konusunda oldukça zorlanmaktadırlar. Aşağıda bu belgenin örneğini sizlerle paylaştık. Belgenin ilgili alanlarını doldurduktan sonra ve imzaladıktan sonra üniversitenize teslim edebilirsiniz.

“Daha Önce Yatay Geçiş Yapmadığına Dair Belge”

Daha önce yatay geçiş yapmadığına dair belge örneği.

Daha önce yatay geçiş yapmadığına dair belge örneği.

Daha önce yatay geçiş yapmadığına dair belge yukarıda verilmiştir. Örneği indirebilir ve doldurabilirsiniz. Daha önce yatay geçiş yapmadığını gösterir belge hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ÜNİVERSİTE HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, üniversite konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan üniversite duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle