Sivas’ta Dört Eylül Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Kuruluyor!

Ülkemizde eğitim öğretim alanında yapılan çalışmalar ve yeniliklere her geçen gün birisi ekleniyor. Bu gelişmelerden sonuncusu ise Sivas’tan geldi. Ak Parti Sivas Milletvekilleri Yılmaz, Turan ve Bilgin, Sivas’ta Dört Eylül Bilim ve Teknoloji Üniversitesi kurulması için kanun teklifi verdiler.  Bize gelen haberler ise bu kanun teklifinin kabul edileceği yönünde.

SİVAS DÖRT EYLÜL BİLİM VE TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI

Teklife göre; Dört Eylül Bilim ve Teknoloji Üniversitesi; Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Tarım Bilimleri ve Teknolojileri Fakültesi, İnsan ve Toplum Bilimleri Fakültesi, Turizm Fakültesi, Yabancı Diller Yüksek Okulu, Fen Bilimleri Enstitüsü ile Sosyal Bilimler Enstitüsünden oluşacak. Her yeni açılan kurum, kuruluşta olduğu gibi Dört Eylül Bilim ve Teknoloji Üniversite de personel alımı ihtiyacı duyacak. Bu bağlamda ilk etapta 2418 kadro ihtisası öngörülüyor. Başvuru tarihleri, başvuru formu ve diğer gelişmeleri www.iskur.web.tr adresini sosyal ağlarda takip ederek haberdar olabilirsiniz.

 


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle