Türk Eğitim Derneği (TED) Şehit Evlatlarına Burs Vereceğini Açıkladı!

1928 yılında Atatürk’ün kurulmasında öncülük ettiği Türk Eğitim Derneği yani bilinen adıyla TED, ülkemizi derinden etkileyen darbe girişimi ardından şehit olan vatandaşlarımızın evlatlarına burs vereceğini duyurdu. İşte açıklamanın detayları ..

 Şehit Çocuklarına Burs Veriyor !

Türk Eğitim Derneği 15 Temmuz 2016 tarihinde demokrasimizi kesintiye uğratmayı hedefleyen girişim sırasında şehit olanların evlatlarına burs olanağı sağlayacak. Türkiye’nin eğitim alanındaki en köklü sivil toplum kuruluşu olarak demokrasimize yönelik her türlü saldırı girişiminin karşısında olmayı görev bilen Türk Eğitim Derneği, şehitlerimizin evlatlarına daha önce olduğu gibi bugün de sahip çıkıyor.

Bu amaçla 15 Temmuz şehitlerinin çocuklarına, Türk Eğitim Derneği tarafından burs verilecektir. Aynı zamanda TED Üniversitesi’ni kazanan şehit çocukları yüzde 100 burslu olarak yükseköğrenim hayatlarını sürdürebilecektir. Kamuoyuna sayılarımızla duyurulur.


DİĞER EĞİİTİM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, eğiitim konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan eğiitim duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle