Maaş, mülakat ve daha pek çok bilgi İşkolig’de!

İş aramak ve doğru işe karar vermek zor bir süreç. Bu nedenle dijital teknolojileri kullanarak daha fazla adayımıza insan kaynakları süreçlerinde yol göstermeye çalışıyoruz. Bu kapsamda İşkolig ile iş arama sürecindeki adaylarımızın merak ettiği birçok konuda sorularına net cevaplar bulabilmelerini ve şirketlere içeriden bakabilmelerini sağlıyoruz.
İş arayanlara şirketlerle ilgili içeriden bir bakış sunan İşkolig’in iskur.web.tr bünyesine katılması ile birlikte isteyen herkes çalıştıkları şirketlerle ilgili; maaş, yan haklar, ofis ortamına yönelik bilgilerle birlikte şirkete ilişkin yorumlarını, mülakat sorularını anonim olarak paylaşabiliyor. Bu sayede yeni işe başlayacak olan ya da kariyerinde değişiklik yapmayı düşünenler, şirketlerin şartlarını daha açık bir şekilde görüp, daha geniş bir bakış açısına sahip olabiliyor.
Şirketlere dair yorumlar, mülakat soruları ve pozisyonlara özel maaş bilgileriyle İşkolig, iş bulma sürecindeki adayların, en doğru seçimi yapmalarına yardımcı oluyor.
Seninle aynı pozisyondaki kişiler ne kadar maaş kazanıyor?
Seninle aynı işi yapanların maaş ortalamasını öğrenerek, kariyerine daha doğru bir yön verebilirsin. Mülakatlardaki “Maaş beklentiniz nedir?” sorusunu daha rahat bir şekilde cevaplamak için de pozisyonunun maaş ortalamasını öğrenmelisin.
Şirketlerin mülakat sorularını incele, ipuçlarını yakala!
İş görüşmesine giderken sorulacak soruları kim merak etmez? Mülakat öncesi sorulabilecek olası soruları öğrenerek cevaplarını şimdiden hazırlamaya başlamak için İşkolig’deki mülakat sorularını inceleyebilirsin.
Şirketler hakkında merak ettiklerini şirketin çalışanlarından öğren!
Çalışmak için hayaller kurduğun bir şirket hakkında bilgi mi almak istiyorsun? Öyleyse İşkolig’deki şirket yorumlarını okuyarak istediğin şirket hakkında tüm bilgilere direkt ulaşabilirsin.
Binlerce pozisyon hakkında iş tanımından maaş bilgisine kadar tüm merak ettiklerini keşfetmek için hemen tıkla!

 

 

<!–

Kaynak: Link

–>

Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle