Wtech Akademi’den kariyerini ileriye taşıyacak eğitimler

Advertorial
Wtech Akademi, kariyer hayatını ileriye taşımak isteyenlere ücretsiz eğitimler sunmaya devam ediyor!
Teknolojide Kadın Derneği, içinde bulunduğumuz dijital çağda dijital teknoloji alanında çalışan sayısını arttırmayı amaçlıyor ve bu amaçla Wtech Akademi çatısı altında bir dizi ücretsiz eğitim sunuyor.
Linux Sistem Mühendisliği
Eğer üniversitelerin herhangi bir mühendislik veya STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) bölümlerinden mezunsan ve çalışmıyorsan, bu eğitim senin için!
SEKOM’un desteği ile gerçekleşecek Linux Sistem Mühendisliği eğitimi 16 Ağustos’ta başlayacak ve 2 ay sürecek. İlk bir aylık sürede “Linux Sistem Mühendisi” eğitiminin ardından yapılacak sınavda başarılı olan öğrenciler, ikinci ayda yapılacak olan “Cloud Mühendisi” eğitimine katılabilecekler.
Kariyerin için önemli bir fırsat sunacak bu eğitim için son başvuru tarihi 6 Ağustos!
Bu tarihe kadar iletişim bilgilerini içeren özgeçmişinle beraber başvurunu tamamla, mülakat ve sınav aşamalarını geç, sınırlı sayıda kontenjanı bulunan ücretsiz eğitimlere katılmaya hak kazan.
Linux Sistem Mühendisliği eğitimine başvuru yapmak için hemen tıkla!
Deep Learning
Wtech – Teknolojide Kadın Derneği’nin Udacity ile gerçekleştireceği ücretsiz Deep Learning (Derin Öğrenme) eğitimi, veri bilimi mesleğinde uzmanlaşmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor.
Üniversitelerin herhangi bir mühendislik veya STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) bölümlerinden mezunsan, ileri seviye İngilizce ve Python bilgin varsa, çalışmıyorsan bu eğitim de tam sana göre!
Eylül ayında başlayacak ve 4 ay sürecek ücretsiz eğitimlere katılmaya hak kazanacak şanslı kişilerden olabilmek için 20 Ağustos tarihine kadar iletişim bilgilerini içeren özgeçmişinle birlikte başvurunu tamamla.
Deep Learning eğitimime başvuru yapmak için hemen tıkla!
Python ile Yapay Zeka
Udacity ile gerçekleştirilen ücretsiz Python ile Yapay Zeka eğitimi, kariyerine veri bilimci olarak yön vermek isteyenlere farklı bir seçenek sunuyor.
Üniversitelerin herhangi bir mühendislik veya STEM (Fen, Teknoloji, Mühendislik, Matematik) bölümlerinden mezunsan, İngilizce biliyorsan ve çalışmıyorsan, bu eğitime katılmalısın.
Eylül ayında başlayacak ve 4 ay sürecek ücretsiz eğitimlere katılmaya hak kazanacak şanslı kişilerden olabilmek için 20 Ağustos tarihine kadar iletişim bilgilerini içeren özgeçmişinle birlikte başvurunu tamamla.
*Eğitimi bitirenler “Udacity Nanodegree” sertifikasını almaya hak kazanacaktır.
Python ile Yapay Zeka eğitimine başvuru yapmak için hemen tıkla!

 

 

Kaynak: Link

Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle