Adalet Bakanlığı 4 Bin Hakim ve Savcı Alımı Yapacak !

Adalet Bakanlığı 4 bin hakim ve savcı alımı

Olağanüstü hal kapsamında çıkartılmış olan 671 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile çok sayıda konuya düzenleme getirilmiş oldu.  Bunlardan bir tanesi de Adalet Bakanlığı taşra teşkilatı 4 bin hakim alımı ve savcı alımı kadro ihdası oldu. Yapılmış olan düzenleme bugün Resmi Gazete’de yer aldı.

Adalet Bakanlığı 4 Bin Hakim ve Savcı Alımı Ne Zaman Yapılacak?

Adalet Bakanlığı’na 4 bin hakim ve savcı alımı yetkisi bugün Resmi Gazete’de yayınlanan Kanun Hükmünde Kararname ile verilmiş oldu. Adalet Bakanlığı hakim ve savcı alımı ilanının kısa zaman içerisinde verilmesi bekleniyor. Ancak şu an için net bir tarih belirtilmemiş durumda. Adalet Bakanlığı hakim ve savcı alımı ilanı yayınlandığı an başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere www.iskur.web.tr adresimiz üzerinden ulaşabileceksiniz.

Adalet Bakanlığı Tarafından Verilmiş Diğer İş İlanlarına Ulaşmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle