Adana Polisevi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı !

Adana polisevi yayınlamış olduğu ilan ile işçi alımı yapacağını belirtti. Adana polisevi işçi alımı kapsamında erkek berberi yani erkek kuaförü alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 31 Ağustos 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. İlana dair iş başvuru formu, iş başvuru şartları gibi bilgiler e haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Adana Polisevi İşçi Alımı İlanı 2016

Başvuru yapacak adayların Milli Eğitim Onaylı USTALIK BELGESİNE sahip olması gerekmektedir. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı Noter Huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Erkek Berberi/Erkek Kuaförü Kurstan
En Az Öğrenim Seviyesi İlköğretim
En Fazla Öğrenim Seviyesi Lisans
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
ADANA POLİSEVİ MÜDÜRÜLÜĞÜ GÜZELYALI MAH. T.ÖZAL BULVARI 81067 SOK NO.1 06.09.2016 14:00 – 15:00
Nitelik Başlığı Nitelik Açıklaması
Meslek Belgeleri ve Sertifikaları Ustalık Belgesi

Çalışma Adresi : T. ÖZAL BLV. GÜZELYALI MH. 81067 SOK. 01172 ÇUKUROVA ADANA / TÜRKİYE

Adana polisevi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında detayları paylaştık. Konu hakkında her türlü soru, sorun ya da görüşünüzü yorum bölümünden dile getirebilirsiniz .Ayrıca Adana Belediyesi tarafından verilmiş iş ilanlarına ulaşmak için ise TIKLAYIN.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle