Ahi Evren Üniversitesi İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Kırşehir ilimizde bulunan Ahi Evren Üniversitesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile çok sayıda işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Ahi Evren Üniversitesi işçi alımı ilanı kapsamında tatlı ustası, temizlik görevlisi, satış danışmanı alımı gerçekleştirecektir. Adayların 20 Aralık 2017 tarihine kadar ilana başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşmanız mümkündür.

Ahi Evren Üniversitesi İşçi Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı Noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura ekilmek zere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Tatlı Ustası ( Baklava ) Alımı

İşe alınacak kişilerin en az 2 yıl deneyim sahibi olması gerekmektedir. Adayların en az ilköğretim ve en fazla da lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 tatlı ustası alımı gerçekleştirilecektir.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
AHİ EVRAN ÜNİVERSİTESİ SOSYAL TESİSLER İKTİSADİ İŞLETMESİ 25.12.2017 Gün Boyunca (09:00 – 18:00)

Temizlik Görevlisi Alımı

İşe alınacak kişinin en az 2 yıl deneyime ve hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir. Adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirilecektir.

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 60

Satış Danışmanı – Satış Elemanı Alımı

İşe alınacak kişinin en az 2 yıl deneyime ve hijyen belgesine sahip olması gerekmektedir. Adayların lisans mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 satış danışmanı alımı yapılacaktır.

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 60

Çalışma Adresi : TERME CD KIRŞEHİR MERKEZ

Bu yazımızda Ahi Evren Üniversitesi tarafından yayınlanan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle