Akbank İş İlanları ve İş Başvurusu

Akbank, 1948 senesinde Hacı Ömer Sabancı tarafı ve bir grup iş adamı tarafından bölgede bulunan pamuk üreticilerinin finansmanını sağlamak amacıyla kurulmuş olan özel bir bankadır.  Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Akbank, 2021 yılı itibariyle mevcut aktif büyüklüğü bakımından ülkemizin en büyük finans kuruluşları arasına girmeyi başarmıştır. Akbank insan kaynakları kurumun büyüme hedeflerini gerçekleştirebilmek adına çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Yazımız devamında Akbank güncel iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

İçindekiler

  • Akbank İş İlanları 2021
  • Akbank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akbank İş İlanları 2021

Akbank yıllardır süregelen düzenli büyümesinin asıl sebebinin çalışanları olduğunun bilincinde olan bir kuruluştur. Akbank, bu sebepten dolayı bünyesindeki çalışanlara değer vermekte ve onların haklarını sonuna kadar korumaya özen göstermektedir. Akbank bu sebeplerden dolayı ve sağlamış oldukları sosyal, ekonomik avantajlardan dolayı bünyesine en çok iş başvurusu yapılan kuruluşların başında yer almaktadır. Akbank bünyesinde hali hazırda 15 bini aşkın çalışan bulunmaktadır. Akbank bu çalışanlarına ek olarak çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Akbank tarafından yayınlanan iş ilanları içinde bay ve bayan adaylar için güvenlik görevlisi, avukat, asistan, çalışan, çaycı, gişe yetkilisi alımı, gişe alımları, müfettiş, ögg, veznedar, müşteri temsilcisi, tekniker, müfettiş yardımcısı, büro asistanı, şoför, yönetici asistanı gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adaylar ile engelli ve eski hükümlü adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Akbank iş ilanları

Akbank iş ilanları

Akbank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Akbank bünyesinde çalışan personeline aylık maaşlarının yanında evlilik yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, yabancı dil tazminatı, yüksek lisans yardımı, yol ve yemek yardımı gibi çeşitli sosyal imkanlar da sunmaktadır. Akbank sağladığı olanaklar ile diğer finans kurumlarından bir adım öne çıkmaktadır. Akbank tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Bunun dışında Akbank, bünyesinde çalışmak isteyen adaylar için bir iş başvuru formu ve açık iş pozisyonları sayfası oluşturmuştur. Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantı sayesine öncelikle sisteme üye olmalısınız. Akabinde bir özgeçmiş oluşturmalı ve ilgili kadro ve pozisyonda eleman açığı oluştuğu takdirde çağrılmayı beklemelisiniz. Şayet başvurunuz olumlu bulunursa, görüşmeye çağrılırsınız. Bu aşamada modern iş görüşmesi teknikleri ve sözlü mülakat sınavından geçersiniz. Bu aşamayı da başarı ile tamamlayan adaylar birer Akbank çalışanı olmaya hak kazanmaktadırlar. Bu yazımızda Akbank işe alım süreci, personel alımında aranan şartlar, sınavsız personel alımı ile Akbank iş başvurusu nasıl yapılır, nasıl yapabilirim gibi çeşitli konularda ilan detaylarını paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Akbank İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER AKBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, akbank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan akbank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle