Akbank, Ülke Geneli Çok Sayıda Gişe Yetkilisi Alımı Yapacağını Açıkladı !

Akbank, 1948 yılında aralarında Hacı Ömer Sabancı’nın da bulunduğu bir grup iş adamı tarafından bölgede bulunan pamuk üreticilerinin finansman ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kuruldu. Kurulduğu günden bu yana her sene düzenli büyümesini sürdürmüş olan Akbank, 2016 yılı itibariyle ülkemizin en büyük finans kuruluşları arasında yer almaktadır. Akbank ihtiyaç doğrultusunda bir çok personel alımı ilanı yayınlamaktadır. Toplu olarak ilan vermekten çekinen Akbank, ülke genelinde çok sayıda gişe yetkilisi alımı yani gişe görevlisi alımı yapacağını belirtti. İşte İlan detayları ..

İçindekiler

 • Akbank Gişe Yetkilisi Alımı İlanı 2016
 • Akbank Gişe Görevlisi Alımı Başvuru Şartları
 • Akbank Gişe Görevlisi Alımı Başvuru Formu

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı İlanı 2016

Akbank, her sene büyüme hedefleri doğrultusunda yeni şubeler açarak bu şubelerine çok sayıda personel alımı gerçekleştirmektedir. 2016 yılında da bu hedefleri tutturmak için açacağı şubelere ve mevcut şubelerinde bulunan eleman ihtiyacını karşılamaya yönelik personel alımı yapacak olan Akbank’ın vereceği iş ilanları arasında çok sayıda gişe yetkilisi alımı da yer almaktadır. Akbank gişe yetkilisi alımı için adaylardan aranılan şartları aşağıda yer almaktadır.

Akbank Gişe Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

 1. TC vatandaşı
 2. 1988 ve sonrası doğumlu
 3. Örgün Öğretim Lisans mezunu
 4. Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli
 5. Müşteri ve kalite odaklı
 6. Dinamik, güleryüzlü ve etkin iletişim sahibi
 7. Yoğun çalışma temposuna ayak uydurabilecek
 8. Takım çalışmasına yatkın
 9. Bankamızca son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış
 10. Bankamızca daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş adaylar aramaktayız.

Yukarıda bulunanlar Akbank gişe memuru alımı sırasında aranılan genel şartlardır. Akbank tarafından verilen her bir ilan illere ve ilçelere göre verilmekte olup, bir de bunlara ikamet şartı eklenmektedir.

Akbank Gişe Görevlisi Alımı Başvuru Formu

Akbank tarafından verilmiş en son gişe görevlisi alımı ilanları aşağıdaki illerde bulunan vatandaşları kapsamaktadır. Yine diğer illerimizde de çok sayıda gişe personeli alınacağı için başvuru formunu tıklayarak güncel ilanlara ulaşabilirsiniz.

 • Gişe Yetkilisi – Güneydoğu Anadolu,
 • Gişe Yetkilisi – Ankara,
 • Gişe Yetkilisi-Doğu Karadeniz,
 • Gişe Yetkilisi – İSTANBUL AVRUPA,
 • Gişe Yetkilisi – İSTANBUL ANADOLU,
 • Gişe Yetkilisi – Doğu Anadolu,
 • Gişe Yetkilisi – Samsun Bölge.

Güncel Akbank Gişe Yetkilisi Alımı İlanlarını Görmek ve Başvuru Yapmak İçin TIKLAYIN

Yukarıda bulunan bağlantı sayesine Akbank gişe yetkilisi ilanları ve güncel diğer ilanları görebilir, başvuru şartlarını, başvuru tarihlerini inceleyebilir ve başvuru formu sayesinde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Akbank gişe yetkilisi alımı hakkında soru, sorun yada görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz.


DİĞER GİŞE GÖREVLİSİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, gişe görevlisi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan gişe görevlisi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle