Albaraka Türk iş ilanları ve iş başvurusu

Albaraka Türk personel alımı

Albaraka Türk Katılım Bankası ya da kısa adı ile Albaraka Türk, ülkemizde faizsiz bankacılık alanındaki finansal kuruluşların öncülerinden bir tanesidir. Ülkemizde 1985 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürekli olarak devam ettiren Albaraka Türk, 2021 yılında 210’u aşkın şubesinde hizmet verir hale gelmiştir. Albaraka Türk insan kaynakları departmanı kurumun büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceğini açıklamıştır. Yazımız devamında Albaraka Türk tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile kariyer fırsatları ve bunlara ait iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

İçindekiler

  • Albaraka Türk İş İlanları 2021
  • Albaraka Türk İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Albaraka Türk İş İlanları 2021

Katılım Bankacılığı alanında ülkemizde öncü kuruluşlardan bir tanesi olan Albaraka Türk, sağlıklı bir iş ortamı sağlamakta ve personellerinin gelişimi için gerekli desteği vermektedir. Albaraka Türk ayrıca adil bir ücret politikası gözeterek her pozisyonda kalifiye eleman istihdam etmektedir. Albaraka Türk, Albaraka Kariyer Yönetimi Servisi vasıtası ile çalışanlarının kişisel yeteneklerini göz önünde tutarak kariyer hedefleri oluşturmakta, iş memnuniyetlerini arttırmakta, kişisel gelişmelerine katkıda bulunmaktadır. Albaraka Türk büyüme hedeflerini gerçekleştirmede asıl görevin çalışanlarına düştüğünün farkında olan ve bu sebepten dolayı çalışanlarına oldukça değer veren bir kuruluştur. Albaraka Türk tarafından yapılan açıklamada kurumun yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirileceği açıklanmıştır.

Albaraka Türk bünyesinde çalışmakta olan personelin %89’u üniversite mezunu ve yaş ortalaması 32’dir. Ancak ilköğretim mezunu, lise mezunu ve ön lisans mezunu çok sayıda personel de Albaraka Türk bünyesinde istihdam edilmektedir. Albaraka Türk iş ilanları içinde gişe görevlisi, güvenlik görevlisi, banko asistanı, yazılım uzmanı, risk analitiği uzmanı, destek hizmetleri yetkilisi, engelli personel alımı, mobil yazılım uzmanı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, iş analisti, müşteri deneyimi uzmanı, süreç yönetimi yöneticisi, veri analisti, gişe yetkilisi, avukat, stajyer, ticareti pazarlama uzmanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyonda personel alımı gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Albaraka Türk İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Albaraka Türk personeline aylık maaşlarının yanında evlilik yardımı, doğum yardımı, giyim yardımı, yabancı dil tazminatı, yüksek lisans yardımı, yol ve yemek yardımı gibi çeşitli sosyal imkanlar da sunmaktadır.  Albaraka Türk bu sebeplerden dolayı ülkemizde en çok iş başvurusu yapılan kurumlardan bir tanesi olarak öne çıkmaktadır. Albaraka Türk tarafından yayınlanan tüm iş ilanları kurumun resmi İnternet adresi üzerinde ve www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Bu iş ilanlarını takip etmek, iş ilanlarına ait iş başvurusu, iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detayları öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yayınlamış olduğumuz iş başvurusu formu sayesinde kolaylıkla kurum tarafından yayınlanmış olan en son güncel iş ilanlarına da ulaşmanız mümkündür. İlanlar kariyer.net tarafından yayınlanmaktadır. Albaraka Türk iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Albaraka Türk İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle