Almanya PKS Şirketi iş ilanları ve iş başvurusu

Almanyada PKS şirketi iş ilanları

Almanya Türk vatandaşların en çok yaşadığı ülkelerin başında yer almaktadır. Milyonlarca vatandaşımız Almanya’ya çalışmak için gitmiş ve burada yaşamaya başlamıştır. Alman nüfusunun yaş ortalamasının yüksek olmasından dolayı nitelikli iş gücü ihtiyacını ülkemizden karşılamak üzere çok sayıda firma ilan çıkmaktadır. Bu şirketlerden bir tanesi de Sosyal Hayır Kurumu ya da diğer adı ile AWO şirketidir. AWO, Almanya’da istihdam etmek üzere çok sayıda yaşlı ve hasta bakım elemanı alımı gerçekleştireceğini belirtti. Şirket bu konuda PKS yani İletişim ve Strateji Şirketi ile işbirliği gerçekleştiriyor. PKS şirketi ülkemizden çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor. PSK şirketi iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamında bulunuyor.

İçindekiler

  • PKS Şirketi İş İlanları 2021
  • Başvuru Şartları Nelerdir?
  • PKS Şirketi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

PKS Şirketi İş İlanları 2021

PKS şirketi, nitelikli iş gücü talebi için ülkemize müracaat etmiş durumda. Yaşlanan Almanya nüfusunda nitelikli iş gücü ihtiyacı ülkemizde karşılanacak. Bu doğrultuda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecek. Sizler de bu kişiler arasında olabilir ve Almanya’da çalışmaya başlayabilirsiniz.

Başvuru Şartları Nelerdir?

PSK şirketi 3 bin Euro maaş ile çok sayıda hasta ve yaşlı bakım elemanı alımı gerçekleştiriyor. Erkek ve kadın bireyler bu ilanlara müracaat edebilirler. Fakat şirketin bir başvuru şartı bulunmaktadır. Adayların üniversite mezunu olmaları ve alanında 2 sene deneyim sahibi olmaları gerekmektedir. Bu başvuru şartlarını sağlayan ve müracaatlarını gerçekleştiren bireyler işe alınacak ve akabinde AWO’nun Olderburg kenti çevresinde istihdam edilecektir. Peki başvurular nereden gerçekleştiriliyor?

PKS Şirketi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Almanya çalışan açığını kapatmak için yurt dışından her sene 250 bini aşkın kişinin istihdam edileceğini belirtmektedir. PKS şirketi tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak için bir insan kaynakları sayfası veya iş başvuru formu bulunmamaktadır. Ancak aşağıda vermiş olduğumuz adresten Tüm Sağlık-Sen’e ulaşabilir ve ilan hakkında detaylı bilgi talep edebilirsiniz. Başvurular ülkemizde aşağıdaki adresten yapılmaktadır.

Adres: Korkutreis Mh. Hanımeli Sk. 21/36 Çankaya, Ankara, Türkiye 06430,

Tel: (312) 431 87 29,


DİĞER ALMANYA\\\\\\\’DA İŞ İMKANI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, almanya\\\\\\\’da iş imkanı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan almanya\\\\\\\’da iş imkanı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

2 yorum

  1. Hasta ve yasli bakici olarak almanyaya nasil gidebilirim?
    B1seviye almacam
    Hasta bakim sertifikalarim mevcut

Yorum ekle

%d blogcu bunu beğendi: