Altunbilekler iş ilanları ve iş başvurusu

Altunbilekler personel alımı

Altunbilekler, Ankara ilimizde kurulmuş olan perakende satış zincirlerinden bir tanesidir. Kuruluşu 1980’li yıllara dayanmaktadır. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren Altunbilekler, günümüzde 80’in üzerinde mağaza sayısına ulaşmayı başarmıştır. Bu mağazalarda 2500’ü aşkın çalışan istihdam edilmektedir. Altunbilekler büyüme hedefleri doğrultusunda yeni mağazalar açmaya devam ederken, hem mevcut mağazalarına hem de yeni açacak olduğu mağazalara personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Altunbilekler tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Altunbilekler İş İlanları 2021
  • Altunbilekler İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Altunbilekler İş İlanları 2021

Hali hazırda Ankara ilimizde mağazaları bulunsa da yakın zamanda diğer illerimizde de faaliyet göstermek için çalışmalar devam etmektedir. Türkiye için çok genç sayılabilecek çağdaş perakendecilikte ulusal rakiplerinin yanında kısa sürede hak ettiği yeri alan Altunbilekler, yeni yılda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapıyor.

Altunbilekler tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; cari hesap uzmanı, uzman şarküterist, kasiyer, şoför, depo personeli, satış danışmanı, engelli personel, part time işçi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Altunbilekler İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Altunbilekler bünyesinde çalışma imkanı elde etmek isteyen vatandaşlarımız iş başvurularını çeşitli kariyer portalları üzerinden gerçekleştirebilirler. Altunbilekler iş ilanları kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu ile bu başvurunuzu yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz iş başvurusu daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen bireyler Altunbilekler bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Altunbilekler iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca diğer yazımızdan Ankagross hakkında iş ilanları yazımıza da göz gezdirebilirsiniz.

Altunbilekler İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle