Ankara Sanayi Odası Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Ankara Sanayi Odası yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Kurum ilan kapsamında engelli personel alımı yapacaktır. Adaylar ilana 9 Ekim 2017 Pazartesi günü ile 20 Ekim 2017 Cuma günü mesai sonu arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • Ankara Sanayi Odası Personel Alımı İlanı 2017
  • Başvuru Sırasında Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?
  • Başvuru Şartları Nelerdir?

Ankara Sanayi Odası Personel Alımı İlanı 2017

Ankara Sanayi Odası Belge Hizmetleri Müdürlüğüne, 4857 sayılı İş Kanunu’nun 30. maddesine istinaden “Engelli Personel Çalıştırma Zorunluluğu” kapsamında, uzman yardımcılığı pozisyonunda personel alımı yapılacaktır. 9 Ekim 2017 Pazartesi günü başlayıp 20 Ekim 2017 Cuma günü mesai bitiminde sona erecek olan başvurular şahsen veya posta yoluyla yapılacak olup talep edilen başvuru evrakı aşağıda belirtilmiştir.

Başvuru adresi: Ankara Sanayi Odası – İnsan Kaynakları Müdürlüğü  Atatürk Bulvarı No:193 Kat:10 Kavaklıdere / ANKARA

Tel: 0312 417 12 00

Başvuru Sırasında Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Başvuru evrakı
  • Fotoğraflı özgeçmiş
  • KPSS Belgesi
  • Dil puanını gösterir belge (YDS, IELTS, TOEFL)
  • İş tecrübesini gösteren SGK Hizmet Döküm Belgesi
  • %40 engel durumunu gösterir sağlık kurulu raporu

İş Tanımı

Ankara Sanayi Odası üyelerinden gelen kapasite tespit taleplerini incelemek, ilgili firmayı yerinde ziyaret edip kapasitesini hesaplayarak rapor haline getirmek,

Makine ve insan emeği ile faaliyette bulunan firmaların ekspertiz raporlarını hazırlamak,

Başvuruda bulunan firmaların yerli malı belgesi müracaatlarını incelemek ve sonuçlandırmak,

Ayrıca, firmaların talep ettiği diğer belge ve raporları oluşturmak.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Üniversitelerin mühendislik fakültelerinin elektrik elektronik, makine, endüstri, metalürji ve kimya mühendisliği bölümlerinin birinden mezun olmak,

Tercihen, 22 Mayıs 2016 veya 21 Mayıs 2017 tarihli Kamu Personel Seçme Sınavlarının birinden, KPSSP3 puan türünde 70 ve üzeri puan almış olmak, (E-KPSS puan türü de kabul edilecektir.)

ÖSYM ve denkliği olan diğer kurumların yapmış olduğu İngilizce dil sınavlarından en az 70 puan (C seviyesi) almış olmak,

Tercihen konusunda iş deneyimine sahip olmak,

Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da muaf olmak,

Ekip çalışmasına yatkın, paylaşımcı ve gelişmeye açık olmak.

Bu yazımızda Ankara Sanayi Odası tarafından yayınlanan engelli personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle