Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi İşçi Alımı İlanı

Antalya Polis Moral Eğitim Merkez Müdürlüğü yayınlamış olduğu ilan kapsamında çok sayıda işçi alımı yapacağını açıkladı. Polis Moral Eğitim Merkezi işçi alımı ilanı kapsamında 3 garson alımı ile 2 temizlik görevlisi alımı gerçekleştirecektir. İlana başvuruda bulunan adaylar için 9 Kasım 2016 tarihinde saat 09:00 ile 12:00 arasında kura çekimi gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 4 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Antalya Polis Moral Eğitim Merkezi İşçi Alımı İlanı 2016

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Çalıştırılacak kişilere 4857 sayılı iş kanunu hükümlerine göre belirsiz süreli iş sözleşmesi yapılacaktır. Kurada ismi belirlenen adaylar ile 22 Kasım 2016 tarihinde sözlü ve uygulamalı sınav yapılacaktır. Adayların en az 3 sene çalışmış ve deneyimlerini belgeleri gerekmektedir.

Çalışma Adresi : VARLIK MAH TEOMANPAŞA CAD. NO:104 MURATPAŞA ANTALYA / TÜRKİYE

Antalya polis moral eğitim merkezi tarafından yayınlanmış olan işçi alımı ilanına dair iş başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca Antalya Belediyesi tarafından yayınlanmış olan iş ilanlarına ulaşmak için hemen TIKLAYIN.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle