Ardahan Belediyesi personel alımı ve iş ilanları

Ardahan Belediyesi personel alımı

İçindekiler

  • Ardahan Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?
  • Ardahan Belediyesi İş İlanları 2021
  • Ardahan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ardahan Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Ardahan ili, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuzeydoğu köşesinde Doğu Anadolu Bölgesi’nde ve kısmen Doğu Karadeniz’de bulunan, Gürcistan sınırında kurulmuş olan bir ilimizdir.  Yüksek ovaları, akarsuları, ormanları, zengin çiçek çeşitliliğine sahip yaylaları ve iki gölü ile Ardahan keşfedilmeyi bek­leyen bir doğa cennetidir. İlin nüfusu 2021 yılı itibariyle 100 bini aşmış durumdadır. Ardahan Belediyesi, ili modern yaşam standartlarına getirebilmek adına çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Vatandaşlarımız ise Ardahan Belediyesi personel alımı yapacak mı, Ardahan Belediyesi ne zaman personel alımı yapacak merak ediyorlar. Yazımız devamında Ardahan Belediyesi tarafından yayınlanmış bütün personel alımı, memur alımı, işçi alımı ve eleman alımı iş ilanları ile bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır.

Ardahan Belediyesi şehirde son dönemde artan işsizlik rakamlarını azaltabilmek adına çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Belediye öncelikle İŞKUR ile yapmış olduğu anlaşmalar çerçevesinde şehirdeki iş kurslarının sayısı arttırılmıştır. Bunun yanında Ardahan Belediyesi belediyecilik faaliyetlerine aksamadan devam edebilmek adına da bünyesindeki ihtiyaçlar sebebi ile çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. Bunun yanında aşağıda saymış olduğumuz ilçeler için de çeşitli alımların yapılması öngörülmüştür.

  • Çıldır
  • Damal
  • Göle
  • Hanak
  • Posof

Ardahan Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde zabıta memuru, itfaiyeci, güvenlik görevlisi, büro görevlisi, mühendis, memur, şoför gibi çeşitli ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar yer almaktadır. İşe alınacak olan personeller kadrolu, sözleşmeli, geçici gibi statülerde barındırılacaktır. Yazımız devamında tüm bu iş ilanlarını nasıl takip edebileceğinizi ve nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlattık. Aşağıda da Ardahan ilimizde yayınlanmış olan en son kamu iş ilanları yer almaktadır.

Ardahan Belediyesi İş İlanları 2021

Facebook Üzerinden Ardahan İline Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Ardahan Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Ardahan Belediyesi tarafından yapılması planlanan çok sayıda personel alımı, memur alımı sene içerisinde kademeli olarak yapılacaktır. İlanlar yayınlanmaya henüz başlanmadı. Ancak iş ilanları yayınlandığında iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerinin hepsi sitemiz üzerinde yer alacaktır. Tüm bu ilanları takip etmek ve anında haberdar olmak için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Harici olan Ardahan Belediyesi insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara iş ilanları yayınlanmadan yapılan iş başvurularını ise kabul etmemektedir. Ardahan Belediyesi bünyesinde çalışmak için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ARDAHAN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, ardahan belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan ardahan belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle