Artvin Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu

Artvin Belediyesi personel alımı

İçindekiler

  • Artvin Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?
  • Artvin Belediyesi İş İlanları 2021
  • Artvin Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Artvin Belediyesi Personel Alımı Yapacak Mı?

Artvin, Karadeniz Bölgesi içerisinde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin önemli illerinden bir tanesidir. 2021 yılı itibariyle nüfusu 170 bini aşmış durumdadır. Artvin il olduğu günden bu yana büyümesini sürdürmüş illerimizden birisidir. 2021 yılında da bu büyümeyi sürdürmek isteyen Artvin, bu kapsamında yatırımlarına ve çalışmalarına ara vermeksizin devam edileceğini belirtmiştir. Vatandaşlar da Artvin Belediyesi personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacak mı merak etmektedirler. Bu yazımızda Artvin Belediyesi açık pozisyonları, güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detaylı bilgiler yer almaktadır.

Artvin ekonomik olarak genel itibariyle çay, fındık ve kivi üretimine dayalı olarak tarıma bağlıdır. Artvin endüstrisi yoğun bir şehrimiz değildir. Bunun ürünü olarak da tarıma dayalı sanayi gelişmiştir. Artvin’de bunun haricinde Murgul’da bakır madeni işleyen sanayi kuruluşları ve ilçelerde küçük çaplı atölye ve imalathaneler bulunmaktadır. Artvin Belediyesi sanayi açısından eksik kalmış olan ile gerekli yatırımların çekilmesi adına çalışmalarına son hızıyla devam etmektedir. Bunun yanında da şehirdeki işsizlik rakamlarını azaltabilmek adına çeşitli adımlar atılmıştır. İŞKUR ile ortak çalışmalara gidilmiş ve çeşitli iş garantili kurslar oluşturulmuştur. Bunların dışında da 2021 yılında belediye bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapılması planlanmaktadır. Bu alımlar sadece merkezde değil aynı zamanda aşağıda saymış olduğumuz ilçelerde de gerçekleştirilecektir.

  • Ardanuç
  • Arhavi
  • Borçka
  • Hopa
  • Murgul
  • Şavşat
  • Yusufeli

Artvin Belediyesi tarafından yayınlanması muhtemel iş ilanları içerisinde çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu ve üniversite mezunu adayın başvuru yapabileceği kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda avukat, güvenlik görevlisi, büro görevlisi, büro personeli, itfaiye görevlisi, zabıta memuru, bekçi, sekreter, mimar, mühendis, teknisyen, temizlik işçisi, forklift operatörü, öğretmen gibi kadrolar bulunmaktadır. Bay ve bayan adaylar için bulunan açık pozisyonlar sonucunda adaylar sözleşmeli, geçici, daimi ve kadrolu gibi statülerde istihdam edileceklerdir. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi yazımız devamında anlattık. Aşağıda da son dönemde Artvin ilinde verilmiş olan güncel kamu iş ilanları bulunmaktadır.

Artvin Belediyesi İş İlanları 2021

Facebook Üzerinden Artvin İline Ait İş İlanlarını Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

Artvin Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Artvin Belediyesi tarafından yayınlanması beklenen iş ilanları henüz yayınlanmaya başlanmadı. İlanların kademeli olarak yayınlanması bekleniyor. İlanlar yayınlanmaya başladığında iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi tüm ilan detayları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer alacak. Bu ilanları kaçırmamak ve anında başvuru yapabilmek için ise sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. Çeşitli basın yayın organlarında çıkan diğer haberlere ise itimat göstermemeniz önemle rica olunur. Bu ilanların yayınlanmasını beklemeden de Artvin Belediyesi’ne iş başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için belediye binasında yer alan insan kaynakları departmanına bizzat başvuruda bulunarak özgeçmişinizi iletebilirsiniz. Ancak buraya yapacak olduğunuz başvurular sadece ilgili kadrolarda iş ilanları yayınlanmaya başladığı an değerlendirilmeye alınacaktır. Bu sebepten çoğu zaman başvurunuz kabul görmeyebilir ve “Herhangi bir personel alımı bulunmamaktadır.” denilerek geriye çevrilebilirsiniz. Bu duruma düşmemek adına iş ilanlarının tarafımızca yayınlanmasını beklemenizi önermekteyiz. Artvin Belediyesi güncel iş ilanları hakkında soru, sorun ya da şikayetlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ARTVİN BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, artvin belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan artvin belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle