Atatürk Üniversitesi iş ilanları ve iş başvurusu

Atatürk Üniversitesi personel alımı

Atatürk Üniversitesi, 1957 yılında Erzurum ilimizde kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Kuruluş tarihi açısından ülkemizin en eski üniversitelerinden birisidir. Erzurum merkezine 1-2 kilometre mesafede yer almakta olan üniversitenin kampüsü 3000 dekar alana kurulmuştur. Bu açıdan da ülkemizin en büyük ikinci kampüsüne sahiptir. Atatürk Üniversitesi faaliyetlerine aralıksız devam etmek adına çeşitli dönemlerde yeni çalışanlara ihtiyaç duymakta ve çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Atatürk Üniversitesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Atatürk Üniversitesi İş İlanları 2021
  • Atatürk Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Atatürk Üniversitesi İş İlanları 2021

Atatürk Üniversitesi kampüsü, Türkiye’nin ilk planlı kurulan kampüsü olma özelliğine sahiptir. Merkezindeki üniversite hastanesi tüm Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz için önemli bir sağlık merkezi rolüne sahiptir. Atatürk Üniversitesi çeşitli dönemlerde personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapıyor. Kurum tarafından yayınlanan en son iş ilanları aşağıdadır.

Erzurum İline Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

  • Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Atatürk Üniversitesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Atatürk Üniversitesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel iş ilanları içinde; hemşire, anestezi teknikeri, radyoloji teknikeri, laborant, fizyoterapist, eczacı, psikolog, diyetisyen, uzman, şoför, öğretim görevlisi, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Atatürk Üniversitesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Atatürk Üniversitesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri görmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak kurumun insan kaynakları gibi departmanlarına yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul edilmez. Bu sebepten Atatürk Üniversitesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Atatürk Üniversitesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER ATATÜRK ÜNİVERSİTESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, atatürk üniversitesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan atatürk üniversitesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle