Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Ülkemizin en eski 7. Üniversitesi olan Erzurum ilimizde yer alan Atatürk Üniversitesi yayınlamış olduğu ilan ile brüt 2209,41 TL maaş ile sözleşmeli, ortaöğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında 6 hemşire alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 26 Ekim 2016 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere haberimizin devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016
  • Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Nelerdir?

Atatürk Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Üniversitemiz Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü’nde (giderleri özel bütçe gelirlerinden karşılanmak üzere ) 657 Sayılı D.M.K ‘nın 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı kararnameye ekli değişikliklere göre aşağıda belirtilen unvan ve sayıda, yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın, 2014 Ortaöğretim KPSSP94 puan üstünlüğü esas alınarak yapılacak sıralamaya göre alım yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Başvuru Şartları Nelerdir?

  • Başvuracak adayların 657 Sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
  • Herhangi bir kurumda 4/B Sözleşmeli Personel olarak çalışmakta iken istifaen görevinden ayrılarak sözleşmesi feshedilenler, fesih tarihinden itibaren 1 (Bir) yıl geçmedikçe başvuru yapamazlar.
  • Nöbet usulü çalışmaya engel halinin bulunmaması.
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Müracaatlar, ilanın gazetede yayımlandığı günü izleyen 15 gün içinde mesai saati bitimine kadar Personel Daire Başkanlığına yapılacaktır.

www.atauni.edu.tr/#birim=personel-daire-baskanligi sitesinde hazırlanan başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen başvurmaları gerekmekte olup, postayla- kargoyla yapılacak başvurular kesinlikle geçersiz sayılacaktır.

Sonuçlar, başvuru bitim tarihini takip eden 5 iş günü içinde www.atauni.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Başvuru için gerekli evraklar aşağıda maddeler halinde verilmiştir.

  • Nüfus Cüzdan Fotokopisi
  • Diploma/ Geçici Mezuniyet Belgesi Fokokopisi
  • 2014 KPSS Ortaöğretim Sonuç Belgesi
  • Personel Daire Başkanlığının web adresinden temin edilecek başvuru formu

Erzurum ilimizde yer alan Atatürk Üniversitesi tarafından yapılacak olan sözleşmeli personel alımı ilanına dair iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi detayları verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca üniversite tarafından yayınlanan tüm ilanlara Atatürk Üniversitesi iş başvurusu sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle