Aydın Belediyesi İşçi Alımı Yapıyor

Aydın belediyesi işçi alımı

Aydın Büyükşehir Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Aydın Büyükşehir Belediyesi işçi alımı ilanı kapsamında yemek dağıtım elemanı alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 19 Temmuz 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabilecektir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Aydın Büyükşehir Belediyesi İşçi Alımı İlanı 2018

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

İlana başvuracak adayların insanlarla düzgün iletişim kurabilmeleri, grup halinde çalışmaya yetkin olmaları, hijyen sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan diğer başvuru şartları ise aşağıdadır.

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
  • En az ilkokul mezunu olmak.
  • Aydın il sınırların içerisinde 01.96.2016 tarihinden itibaren en az 2 yıldır ikamet etmek
  • 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak.
  • Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak.
  • Türk Ceza Kanununun 53. Maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, intikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevini kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarını işlememiş olmak.
  • Askerlik ile ilgili ilişkisi bulunmamak
  • Emekliliğe hak kazanmamış olmak veya emekli olmamak.

Güvenlik soruşturmasına gelene kadar belirli süreli iş sözleşme yapılacak olup, sonrasında belirsiz süreli sözleşme yapılacaktır.

Başvuru adresi : Güzelhisar Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı 99/2 Efeler / Aydın

Telefon : 0256 215 10 11

İrtibat Kişi : Serkan Yardım – Genel Müdür

Bu yazımızda Aydın Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilan hakkında detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Aydın Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle