Aydın Söke SYDV Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Aydın ili Söke ilçesinde yer alan Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı yayınlamış olduğu ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. Aydın Söke SYDV personel alımı ilanı kapsamında büro görevlisi alımı ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacaktır. Adaylar ilana 27 Kasım 2016 tarihine kadar iş başvuruşu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Aydın Söke SYDV Personel Alımı İlanı 2016

Adaylardan talep edilen başvuru şartları aşağıda detaylı olarak belirtilmiştir. Büro görevlisi alımı için ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı için adaylardan aşağıda yer alan aynı şartlar istenmektedir.

  • Microsoft Office programlarını iyi düzeyde kullanabilmek (sertifika, transkript v.s. belgelemek)
  • Üniversitelerin 4 yıllık Sosyoloji, Psikoloji, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyal Hizmet, İstatistik ve Halkla İlişkiler, Bilgisayar (Öğretmenliği, Mühendisliği v.s.), Bilişim Sistemleri (Teknolojisi, Mühendisliği), İktisat, İşletme, Maliye bölümlerinden mezun olmak ,
  • Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM)tarafından en son puanı açıklanan 2 (iki) Kamu Personel Seçme Sınavından KPSS P3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak.
  • (B) sınıfı ehliyet belgesi sahibi olmak ve aktif olarak araç kullanabiliyor olmak, (A2 ehliyetinin olması tercih sebebidir)
  • Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı
  • Vakıf Mütevelli Heyetinin karar aldığı (09/11/2016) tarihinden önce Söke ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak,
  • Seyahate engel hali bulunmamak,
  • İş Güvenliği Uzmanlığı belgesine sahip olmak, (Tercih sebebidir)

NOT:Başvurunuzun geçerli olması için internet üzerinden başvurunuzu yaptıktan sonra ilan için istenen belgeleri süresi dolmadan Söke Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına ulaştırmanız gerekmektedir. Belgelerini teslim etmeyen adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle