Balveren Belediyesi Personel Alımı Yapacağını Açıkladı

Balveren Belediyesi personel alımı

Şırnak ilimizde yer almakta olan Balveren Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı ile personel alımı yapacağını açıkladı. Balveren Belediyesi personel alımı ilanı kapsamında kepçe operatörü, kamyon şoförü alımı yapacaktır. Adaylar ilana 31 Ocak 2018 tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler haberimiz devamında yer almaktadır.

Balveren Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki İl/Hizmet Merkezi Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr İnternet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kuraya tabi olan iş gücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Sınav gün, saat ve yeri, talebi veren Kurum olan Balveren Belediye Başkanlığı tarafından, sınav gününden en az beş gün önce ulaşacak şekilde iadeli taahhütlü posta ile tebliğ edilecektir.

Kamu kurum ve kuruluşlarının geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır. Ancak, başvuru süresi içerisinde ikamet değişikliği yapan adayların ilgili iş gücü taleplerine başvuruları kabul edilmez. Noter huzurunda çekilecek olan kura: 05/02/2018 tarihinde Saat: 14:00’da Balveren Belediye Başkanlığı toplantı salonunda yapılacaktır.

Kepçe Operatörü Alımı

Bu talebe başvuru yapacak olan adaylardan G sınıfı ehliyete sahip olma ve 10 yıl iş tecrübesi şartı aranmaktadır. İlan kapsamında 1 kepçe operatörü alımı gerçekleştirilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kepçe Operatörü

Kamyon Şoförü Alımı

Bu talebe başvuru yapacak olan adaylardan C sınıfı ehliyete sahip olma ve 15 yıl iş tecrübesi şartı aranmaktadır. İlan kapsamında 1 kamyon şoförü alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Kamyon Şoförü 15

Çalışma Adresi : BALVEREN BELDESİ BAŞKANLIĞI ŞIRNAK MERKEZ

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
Balveren Belediyesi toplantı salonu 05.02.2018 14:00 – 15:00

Bu yazımızda Balveren Belediyesi personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri ile ilgili detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle