Bank Of China iş ilanları ve iş başvurusu

Bank Of China Limited, Çin’in beş büyük devlet bankasından bir tanesidir. 1912 yılında kurulmuş olup ülkenin en eski bankası konumunda bulunmaktadır. Bank Of China kurulduğu günden bu yana düzenli olarak büyümeyi başarmış ve günümüzde sadece Çin’in değil, dünyanın en büyük bankalarından bir tanesi olmayı başarmıştır. Bank Of China büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Bank Of China tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

İçindekiler

  • Bank Of China İş İlanları 2021
  • Bank Of China İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bank Of China İş İlanları 2021

Bank Of China bünyesinde toplamda 300 bini aşkın kişi çalışmaktadır. Bank Of China büyüme hedefleri doğrultusunda sadece Çin’de değil aynı zamanda çok sayıda ülkede hizmet vermektedir. Bu ülkelerden bir tanesi de Türkiye olmuştur. Bank Of China tarafından yapılan açıklamaya göre kurum ülkemizde hizmete girmesinin ardından yatırımlarına büyük bir hız vereceği ve çok sayıda şube açacağı kaydedilmiştir. Bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Bank Of China tarafından yayınlanan veya yayınlanması muhtemel olan iş ilanları içinde; gişe asistanı, güvenlik görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, kredi riski raporlama uzmanı, kobi kredi tahsis uzmanı, avukat, portföy destek asistanı, müfettiş, insan kaynakları geliştirme uzmanı, kredi izleme yetkilisi gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu bay ve bayan adaylar ile deneyimli, deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabileceklerdir. Peki Bank Of China iş başvurusu nasıl ve nereden yapılır?

Bank Of China İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Bank Of China henüz yeni lisans almış olan bir bankadır ve ülkemizde personel alımlarına başlamamıştır. Ancak çalışmalar tüm hızıyla devam etmekte ve yakın zamanda şubeler açılmaya başlanacaktır. Bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İş ilanları yayınlandığında bu sosyal ağlardan gerekli duyuruları gerçekleştireceğiz.  Bu yazımızda Bank Of China iş ilanları, işe alım süreci ve insan kaynakları konularında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BANK OF CHİNA HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, bank of china konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan bank of china duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle