Basın İlan Kurumu (BİK) iş ilanları ve iş başvurusu

Basın İlan Kurumu personel alımı

Basın İlan Kurumu (BİK), 2 Ocak 1961 tarihli ve 195 sayılı Kanun ile kurulan, resmi ilanların ulusal-yerel basında paylaştırılmasında aracı olan özerk bir kurumdur. Basın İlan Kurumu’nun çok sayıda ilimizde şubeleri bulunmaktadır. Basın İlan Kurumu bu şubelerinin sayısını arttırmak ve ülkemizin her ilinde şube açmayı hedeflemektedir. Basın İlan Kurumu ayrıca faaliyetlerinin devamı adına da çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Basın İlan Kurumu tarafından yayınlanan en son iş ilanları, iş başvurusu, iş başvuru formu, iş talep formu haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • Basın İlan Kurumu (BİK) Güncel İş İlanları 2021
  • Basın İlan Kurumu (BİK) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Basın İlan Kurumu (BİK) Güncel İş İlanları 2021

Kurulmasındaki amaç besleme basının oluşmasını engellemek ve yerel basının güçlenmesine olanak tanımaktır. Bunun dışında, ortağı olduğu mevkutelere kredi açmak, basın derneklerine yardımda bulunmak, basın mesleğinde fikren ve bedenen çalışanlara borç vermek, yine bu kişilerden yardıma muhtaç olanlarıyla, ölenlerin yardıma muhtaç ailelerine para yardımı yapmak ve her türlü sosyal girişimde bulunmak da görevleri arasındadır. Genel müdürlüğü İstanbul’da olan BİK’in Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Konya, Gaziantep, Kayseri, Antalya, Trabzon, Manisa, Malatya, Sakarya, Samsun, Afyon, Batman, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Hatay, Mersin, Van, Zonguldak, Ordu, Eskişehir ve Kocaeli’de şubeleri bulunmaktadır. Basın ilan kurumu nihai hedef olarak tüm yurt geneline yayılarak her ilde bir şube açmaya çalışmaktadır. Basın İlan Kurumu bu kapsamda da her sene çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda Basın İlan Kurumu tarafından yayınlanan en yeni iş ilanları yer almaktadır. Bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi de yine haberimiz devamında anlattık.

  • Basın İlan Kurumu İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Basın İlan Kurumu 15 Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Basın İlan Kurumu 12 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Basın İlan Kurumu 13 İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Basın İlan Kurumu (BİK) İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Basın İlan Kurumu tarafından yayınlanan tüm iş ilanları güncel olarak www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve kurumun resmi adresi olan http://www.bik.gov.tr/ üzerinde yer almaktadır. İş ilanları yayınlandığı an başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgilerini siz değerli okurlarımız ile paylaşmaktayız. Bu ilanları kaçırmamak ve anında iş başvurusu yapabilmek için sosyal ağlardan bizleri takip etmeniz yeterlidir. İlanlar yayınlandığında gerekli duyurular sosyal ağlar üzerinden paylaşılacaktır. Basın İlan Kurumu ilanlarına iş başvurusu genel itibariyle İŞKUR üzerinden yapılmaktadır. Basın İlan Kurumu iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER BASIN İLAN KURUMU HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, basın ilan kurumu konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan basın ilan kurumu duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle