Beyçelik Holding iş ilanları ve iş başvurusu

Beyçelik Holding personel alımı

Beyçelik Holding, iklimlendirme, otomotiv, enerji, turizm gibi alanlarda faaliyet göstermekte olan ülkemizin en büyük holdinglerinden bir tanesidir. Günümüzde 500 milyon Euro’yu aşkın cirosu bulunmaktadır. 1976 yılında kurulan holding, aynı zamanda ülkemizdeki en büyük ikinci 500 büyük sanayi kuruluşu listesinde de şirketleri bulunmaktadır. Odaklanmış olduğu sektörlerde itibarlı bir dünya şirketi olmak amacıyla çalışmalarına devam eden Beyçelik Holding, bu kapsamda da bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Beyçelik Holding tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

 • Beyçelik Holding İş İlanları 2021
 • Beyçelik Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beyçelik Holding İş İlanları 2021

Merkez Ofisi Bursa’da, Yönetim Ofisi Istanbul’da yer alan Beyçelik Holding; otomotiv, enerji, ısıtma, sigorta ve turizm alanlarında iştirak şirketleri ile çokuluslu şirketlerden bireylere kadar çeşitlilik gösteren geniş bir müşteri kitlesine, dünya standartlarında üretim ve hizmet sunma ilkesiyle faaliyetlerini sürdürüyor. Beyçelik Holding bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaya ise devam ediyor. Holding kendi bünyesine olduğu gibi aşağıda bünyesinde bulunan şirketlerine de alımlar yapmaktadır.

 • Beyçelik Gestampf
 • Çelikform Gestamp
 • Watmhaus
 • Gesbey
 • Beyçelik Gestamp Yenilenebilir Enerji
 • Sheraton Bursa Hotel
 • Aloft Bursa Hotel
 • Bursa Çelik Sigorta
 • Panula İnşaat

Beyçelik Holding tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; gelişim uzmanı, mühendis, mimar, tekniker, teknisyen, iş makineleri operatörü, kalıp proje uzmanı, şoför, özel güvenlik görevlisi, kalıp bakım operatörü, pres operatörü, ekip lideri, takım lideri gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu olan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Beyçelik Holding İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Beyçelik Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız başvurularını kariyer portalları üzerinden yapmak durumundadırlar. Beyçelik iş ilanları kariyer ve linkedin web adreslerine yayınlanmaktadır. Buralara yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından değerlendirilecek ve başvurusu olumlu bulunan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu aşamayı da başarı ile geçmiş olan adaylar Beyçelik Holding bünyesinde çalışma fırsatı elde edeceklerdir. Bu yazımızda Beyçelik iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beyçelik Holding İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER BEYÇELİK HOLDİNG HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, beyçelik holding konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan beyçelik holding duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle