Beylikdüzü Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu

Beylikdüzü, İstanbul’un batıda yer alan ilçelerinden bir tanesidir. Beylikdüzü, İstanbul’un gecekondu yapılaşması olmayan nadir ilçelerinden bir tanesidir. Toplu konut projeleri ve lüks sitelere ev sahipliği yapan ilçede belediyenin yaptığı araştırmaya göre, yaşayanların yüzde 40’ının üniversite mezunudur. Beylikdüzü İstanbul’un en kozmopolit ilçelerinden biridir, bu özelliği bir Türkiye mozaiği gibidir ve ilçede hatırı sayılı sayıda yabancı vatandaş da ikamet etmektedir. Beylikdüzü Belediyesi, İstanbul ilimizdeki en çalışkan belediyelerden bir tanesidir. Düzenli olarak yaptığı çalışmalar ile ilçenin gelişimi adına büyük adımlar atmaktadırlar. Beylikdüzü Belediyesi bu faaliyetlerine devam etmek adına bazı zamanlarda bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Yazımız devamında Beylikdüzü Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi detaylı ilan bilgileri yer almaktadır.

İçindekiler

  • Beylikdüzü Belediyesi İş İlanları 2021
  • Beylikdüzü Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Alınır?

Beylikdüzü Belediyesi İş İlanları 2021

2021 yılı itibariyle Beylikdüzü ilçesinin nüfusu 300 bini aşmış durumdadır. Nüfus artışı ile beraber ilçede belediyeye ait olan görevler de artmıştır. Ancak Beylikdüzü Belediyesi bu görevlerini eksiksiz olarak yerine getiren belediyelerin başında yer almaktadır. Beylikdüzü Belediyesi bu görevleri yerine getirmek adına bazı zamanlarda çeşitli personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı ilanları yayınlamaktadır. Aşağıda güncel olarak tüm bu iş ilanları bulabilirsiniz. Siz de Beylikdüzü ilçesinde iş arıyorum, iş bulmak istiyorum, nasıl iş bulabilirim diyorsanız belirtmiş olduğumuz bağlantıdan gruba erişim sağlayabilirsiniz.

Facebook Üzerinden Beylikdüzü İlçesine Ait İş İlanlarını Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Beylikdüzü Belediyesi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Beylikdüzü Belediyesi tarafından şimdiye dek yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanlarını bu konudan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Bu ilanları kaçırmamak için ise hemen sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanların içinde ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu çok sayıda bay ve bayan adayın başvuru yapabileceği kadro ve pozisyonlar yer almaktadır. İş ilanları içinde avukat, güvenlik görevlisi, stajyer, zabıta memuru, psikolog, çevre mühendisi, gıda mühendisi, müfettiş yardımcısı, şoför gibi kadroların bulunması muhtemeldir. Bu ilanların akabinde işe alınacak olan personeller sözleşmeli, geçici, kadrolu ve daimi gibi çeşitli statülerde istihdam edileceklerdir. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabilirsiniz?

Beylikdüzü Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Alınır?

Beylikdüzü Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer bulmaktadır. Bu ilanları kaçırmamak adına sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığında ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgileri siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız. İlanlar yayınlanmadan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlara giderek yapacağınız başvurular ise belediye tarafından kesinlikle kabul edilmemektedir. Bu sebepten dolayı hem belediye çalışanlarını boş yere uğraştırmamak hem de kendi değerli vaktinizi boş yere harcamamak adına ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bunun dışında Beylikdüzü Belediyesi tarafından hayata geçirilen bir proje ile Beylikdüzü ilçesinde iş arayan ve işçi arayan kişileri buluşturmak adına yeni bir kariyer merkezi hayata geçirildi. Bu kapsamda aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıyı tıklayarak BEYKAM adı verilen sisteme giriş yapabilir ve iş ilanlarını göz gezdirebilirsiniz. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Beylikdüzü Belediyesi İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, beylikdüzü belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan beylikdüzü belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle