Borusan iş ilanları ve iş başvurusu

Borusan Holding, Türkiye ve dünya çapında çelik, distribütörlük, enerji ve lojistik alanlarında faaliyet gösteren İstanbul merkezli şirketler topluluğudur. Asım Kocabıyık tarafından 1944’te kurulan topluluk 10’dan fazla şirketle, 12 farklı ülkede yaklaşık 7,500 kişiye istihdam sağlamaktadır. Borusan’ın halka açık olan şirketlerinden Borusan Mannesmann (BRSAN) ve Borusan Yatırım (BRYAT) hisseleri Borsa İstanbul’da işlem görmektedir. Borusan Holding, günümüzde dört farklı sektörde 10’dan fazla şirket ile faaliyet göstermektedir. Borusan insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada, şirketler grubunun 2021 yılında büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı, memur alımı yapacağını belirtmiştir. Borsan tarafından yayınlanan bütün iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvurusu formu, iş başvuru şartları, başvuru tarihleri, iş imkanları, kariyer olanakları haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

 • Borusan İş İlanları 2021
 • Borusan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Borusan İş İlanları 2021

Borusan, daima en iyinin peşinden koşan, bir adım önde olma vizyonuna sıkı sıkıya sarılmış, değerlerinden taviz vermeyen, çalışanlarına ve topluma değer katan, profesyonel yönetimi ile örnek gösterilen bir kurumdur. Oyunun kuralının “sürekli değişim ve bu değişime adaptasyon” olduğu günümüzde, Borusan gibi kendini daima yenileyen ve geliştiren bir Grup’ta çalışmak da şüphesiz önemli bir ayrıcalıktır. Borusan, 2021 yılında kendi bünyesine ve aşağıdaki şirketlerin bünyesine personel alımı, eleman alımı, memur alımı, işçi alımı gerçekleştirecektir.

 • Borusan Mannesman
 • Borusan Mannesman Boru Yatırım Holdingleri
 • Borçelik İş İlanları İçin TIKLAYIN
 • Kerim Çelik
 • Borusan Mühendislik
 • İstikbal Ticaret
 • Borusan Otomotiv
 • Borusan Makina ve Güç Sistemleri
 • Borusan Mannheim
 • Supsan
 • Borusan EnBW Enerji
 • Borusan Lojistik
 • Bukoli

Borusan tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde vinç operatörü, lojistik planlama uzmanı, servis mühendisi, mekanik bakım mühendisi, şoför, sürücü, depo sorumlusu, üretim elemanı, iş analisti, satış temsilcisi, müşteri ilişkileri temsilcisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, paketleme elemanı, kaynak operatörü, teknisyen, işe alım uzmanı, eğitmen, lojistik personel, oto işçisi, makine mühendisi gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadrolar ve pozisyonlar vardır. Borusan ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer öğrenci alımı da gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır? Borusan işe alım süreci nasıl işler?

Borusan İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Borusan işe alım süreci boyunca “doğru işe doğru insan” prensibi ile hareket etmekte olup, bunun için çalışmaktadır. Borusan işe alım ve işe yerleştirme süreçlerinde dil, din, ırk, cinsiyet ayrımı gözetmeksizin iş başvurularında fırsat eşitliği sağlamaktadır. Borusan pozisyonunun gereğine göre; yabancı dil sınavı, yetkinlik bazlı mülakat sınavı ve profil analizleri sistemlerini uygulamaktadır. Daha sonra da açık iş pozisyonları için uygun olan aday uygun işe yerleştirilir.

Borusan tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru şartları ve başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca aşağıda vermiş olduğumuz açık iş pozisyonları bağlantısı sayesinde de Borusan, hangi pozisyonlara personel alımı yapıyor görebilirsiniz. Borusan iş ilanları ve iş başvurusu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi ise yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Borusan Açık İş Pozisyonları İçin TIKLAYIN


DİĞER BORUSAN HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, borusan konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan borusan duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle