BOTAŞ İşçi Alımı Başvuru Formu ve Şartları

BOTAŞ   yani Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi, Hazine Müsteşarlığı’na bağlı bir iktisadi kamu kuruluşudur.  Genel müdürlüğü Ankara’da bulunan Botaş, 10 Milyar TL yıllık bütçesi ile ülkemizin en büyük sanayi kuruluşları arasında yer almaktadır. Bu büyük kamu kuruluş sürekli işçi alımı yapacağını yayımladıkları ilan ile kamuoyuna duyurdular. Başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • BOTAŞ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI 2015
  • BOTAŞ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMU VE TARİHLERİ

BOTAŞ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI 2015

BOTAŞ 19 Mayıs 2015 tarihinde 29 işçi alımı için ilan yayımladı. BOTAŞ Ankara, İstanbul, Kırklareli, Bursa, İzmir, Ardahan, Konya, Adana, Hatay, Mardin ve Tekirdağ illerine alınacak olan 29 personel, Teknisyen, Avukat, Uzman yardımcısı, Büro Görevlisi, Mühendis ve İtfaiye Görevlisi ünvanları ile istihdam edilecektir.

BOTAŞ işçi alımı başvuru şartları ve kadrolar için TIKLAYINIZ

BOTAŞ işçi alımı başvuru şartları ve karolar 2 için TIKLAYINIZ

BOTAŞ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMU VE TARİHLERİ

Botaş işçi alımı başvuruları 21 Mayıs ve 30 Mayıs 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Aşağıdaki başvuru formunu kullanarak Botaş işçi alımı başvurusu yapabilmek mümkündür. Başvuru şartları arasında KPSS sınavından en az 60 puan almış olma maddesi bulunduğunu unutmayınız.

BOTAŞ İŞÇİ ALIMI BAŞVURU FORMUNA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu yazımızda BOTAŞ işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgileri paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanmış olan bütün ilanlara BOTAŞ İş Başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle