BOTAŞ Sürekli İşçi Alımı ve İş Başvurusu Formu

BOTAŞ yani Boru Hatları ile Petrol Taşıma Anonim Şirketi 1.83 milyar lira olan sermayesinin tamamı Hazine Müsteşarlığı adına kayıtlı olan ve 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye bağlı olan bir İktisadi Kamu Kuruluşu’dur. Yıllık yaklaşık 10 Milyar Tl cirosu ile ülkemizin en büyük kuruluşları arasında bulunmaktadır.  BOTAŞ Ankara ve Ceyhan’da Bölge Müdürlüğü; İstanbul, Marmara Ereğlisi, Kayseri, Hatay Dörtyol’da İşletme Müdürlüğü; Kırklareli,Bursa,Konya, Erzurum ,Çarşamba ,İzmir, Kahramanmaraş’da Şube Müdürlüğü şeklinde teşkilatlanmıştır.2016 yılı itibariyle 3 Binden fazla kişiye istihdam sağlamaktadır. Bu büyük kurum 40 personel alımı yapacağını yayınladıkları ilanla duyurdular.

BOTAŞ SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI 2016

BOTAŞ iş ilanları ve açık iş pozisyonları İŞKUR üzerinden vermektedir. İşçi alımı yapacağı zaman İŞKUR’a ilan vermekte ve kendisine en uygun personelleri buradan çekmektedir. Yine yayımladığı ilanla operatör, itfaiye görevlisi, teknisyen, büro görevlisi, mühendis, ve uzman yardımcısı olmak üzere 40 işçi alımı yapacağını İŞKUR üzerinden yayınladıkları ilanla duyurdular. Başvuru şartlarına, pozisyonlara göre alınacak personel sayısına ve ilan detaylarına aşağıda bulunan BOTAŞ iş başvurusu formu sayesine ulaşabilirsiniz.

BOTAŞ İŞ BAŞVURUSU FORMU için TIKLAYINIZ

BOTAŞ 40 sürekli işçi alımı için başvuruların 6 Mart ile 15 Mart 2016 arasında alınacağını duyurdu. Lise mezunu, üniversite mezunu ya da ilkokul mezunu olmak üzere yıl içerisinde birçok işçi alımı yapacak olan BOTAŞ güncel iş ilanlarını takip etmek için aşağıda bulunan sosyal ağlardan bizi takip edebilirsiniz. Arıca kurum tarafından yayınlanmış bütün ilanlara BOTAŞ İş İlanları ve İş Başvurusu sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle