Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Bozok Üniversitesi sözleşmeli personel alımı

Yozgat ilimizde 2006 yılında kurulmuş olan Bozok Üniversitesi, bir devlet üniversitesi statüsündedir. Bozok Üniversitesi yayınladığı ilan ile sözleşmeli personel alımı yapacağını açıkladı. İlan kapsamında 4 hemşire alımı ve 1 ebe alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 5 Eylül 2016 saat 17:00’a kadar başvuru yapabileceklerdir. Bozok Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve diğer detaylara haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

 • Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016
 • Bozok Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?
 • Bozok Üniversitesi Personel Alımı Başvurusu
 • Bozok Üniversitesi İş Başvurusu Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

Bozok Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı 2016

Üniversitemiz hastanesinde veya Rektörlükçe görevlendirilecek diğer birimlerde, 2016 Yılı KPSS (B grubu) puan sıralaması esas alınarak, 657 sayılı Kanun’un 4/B maddesi ile 06/06/1978 tarihli ve 7/15754 sayılı BKK ile yürürlüğe konulan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslar gereğince, gündüz veya gece nöbet sistemine göre çalıştırılacak sözleşmeli personel alınacaktır. Giderleri özel bütçeden karşılanacak olup, ilanla ilgili bilgilere Üniversitemizin www.bozok.edu.tr adresinden ulaşılabilir.

Bozok Üniversitesi Personel Alımı Başvuru Şartları Nelerdir?

 • T.C. Vatandaşı olmak,
 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun değişik 48’inci maddesinin (A) fıkrasının 4, 5, 6 ve 7’nci bentlerinde belirtilen şartları taşımak,
 • 657 sayılı Kanunun 53. madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı bulunmamak,
 • 2016 yılı KPSS (B) grubu lisans sınavına girmiş olmak,
 • Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak,
 • Başvurulacak unvanın aranılan niteliklerini sağlamak,
 • 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurullarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.”

Bozok Üniversitesi Personel Alımı Başvurusu

Bozok Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığından ya da www.bozok.edu.tr adresinden temin edilecek başvuru formu eksiksiz doldurularak istenilen belgeler ile birlikte Bozok Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı’na şahsen yapılacaktır.

2016 KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınarak belirlenen kazanan adayların isim listeleri, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zaman başvuru bitim tarihi itibariyle en geç 5 (beş) iş günü içerisinde www.bozok.edu.tr adresinde ilan edilecektir. Göreve başlayanlardan, aranan şartları taşımadığı sonradan tespit edilenlerin sözleşmeleri feshedilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır. Kadro sayısı kadar yedek uygulanacaktır.

Bozok Üniversitesi İş Başvurusu Sırasında İstenilen Belgeler Nelerdir?

 • Öğrenim Belgesi fotokopisi,
 • 2016 KPSS (B) grubu lisans sınav sonuç belge fotokopisi,
 • Başvuru Formuna yapıştırılmak üzere bir adet Fotoğraf, (son altı ay içinde çekilmiş),
 • Sözleşmeli Personel Başvuru Formu ( bozok.edu.tr ) ilan duyurusundan veya Personel Daire Başkanlığından temin edildikten sonra eksiksiz olarak doldurulup teslim edilecektir.
 • Başvuru işlemleri belgelerin fotokopileri ile yapılacak, yerleştirme işlemlerinde ise asıl belgeler istenecektir. Belgelerinin aslını getirmeyenlerin işlemleri yapılmayacaktır.

Bozok Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı kapsamında ebe ve hemşire alımı gerçekleştiriyor. İlana dair önemli bilgileri sizlerle paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümünden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Bozok Üniversitesi insan kaynakları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle