Burgan Bank iş ilanları ve iş başvurusu

Burgan Bank personel alımı

Burgan Bank, Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika bölgesinde faaliyet göstermekte olan Kuveyt merkezli Burgan Bank Grubu’nun bir iştirakidir. Bugün Burgan Bank Türkiye, ülkenin en önemli sanayi ve ticaret bölgelerine yayılmış, kambiyo yetkisine sahip 48 şubesiyle, müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir. Doğruluk ve güvenilirlik başta olmak üzere, bankacılık etik ilkelerine olan bağlılığının verdiği güçle Burgan Bank, istikrar ve kaliteyi ön planda tutan bir anlayış doğrultusunda, müşterileriyle uzun soluklu ilişkiler kurmayı hedeflemektedir. Burgan Bank insan kaynakları yapmış olduğu açıklamada 2021 yılında çok sayıda yeni şube açacaklarını ve bu şubelerine yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır. Yazımızın devamında Burgan Bank iş ilanları, iş imkanları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvurusu ve iş başvuru formu yer almaktadır.

İçindekiler

  • Burgan Bank İş İlanları 2021
  • Burgan Bank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Burgan Bank İş İlanları 2021

Burgan Bank, dünya kalitesinde hizmet sunmak amacıyla var gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Bunu başarmak adına çalışanlarının bilgi birikimi ve becerilerini de arkasına alan kurum, geleceğin bankasını oluşturmak amacı ile yola çıkmış ve nitelikli deneyimli bankacıları, yeni mezunları, genç, dinamik ve deneyimli kadrosuna katılmaya davet etmektedir. Burgan Bank bu kapsamda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Burgan Bank iş ilanları içinde lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu ve yüksek okul mezunu çok sayıda kadro bulunmaktadır. İlanlarda portföy yöneticisi, gişe yetkilisi, gişe görevlisi, güvenlik görevlisi, vergi yönetimi yetkilisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, direkt satış takım lideri, engelli personel alımı, gişe memuru, stajyer, destek hizmet görevlisi gibi sayısız kadro ve pozisyon bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl iş başvurusu yapılır?

Burgan Bank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Burgan Bank iş ilanları, kurumun resmi İnternet adresi üzerinde ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvurusu formu sayesinde kurum tarafından yayınlanmış güncel iş ilanlarını, açık iş pozisyonlarını ve bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi detaylı bilgileri görebilirsiniz. İlanlara yapacak olduğumuz iş başvuruları kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı bir incelemeye tabi tutulacak olup, incelemenin akabinde başvurusu olumlu bulunan bireyler mülakat aşaması için görüşmeye çağrılacaklardır. Bu aşamayı da geçen adaylar birer Burgan Bank çalışanı olmaya hak kazanırlar. Burgan Bank iş ilanları hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Burgan Bank İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER BURGAN BANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, burgan bank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan burgan bank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle