Bursa Büyükşehir Belediyesi Sürekli İşçi – Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediyesi  16 farklı meslek grubu için 16 farklı işçi alımı ilanı yayınladı. Toplamda 125 personel alımı yapacak olan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı ilanına başvuru yapabilmek için Gemlik, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Mudanya, Mustafakemalpaşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir, Büyükorhan, Harmancık, Nilüfer, Osmangazi, Yıldırım, Gürsu, Kestel, Bursa/Merkez ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Diğer başvuru şartları, başvuru tarihleri ve başvuru formu gibi detaylı bilgilere yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

 • BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ – PERSONEL ALIMI 2016
 • BURSA İŞÇİ – PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI
 • BURSA SÜREKLİ İŞÇİ – PERSONEL ALIMI BAŞVURU FORMU

BURSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKANLIĞI SÜREKLİ İŞÇİ – PERSONEL ALIMI 2016

Bursa Belediyesi bir çok farklı pozisyona sürekli, kadrolu işçi alımı gerçekleştiriyor. İşçi alımı yapılacak olan kadrolar ve sayıları aşağıda gördüğünüz gibidir.

Bursa İline Ait İş İlanlarına Facebook Üzerinden Ulaşmak İçin Tıklayın

Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 İnşaat Ustası Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 sıvacı Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 Beton Kalıpçısı Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 Kırıcı Delici Kompresör Tabanca Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 10 Zemin Temizleme Makine Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 Yüzey kazıma Makine Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 4 Tır Cekiçi Şoförü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 Buldozer Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 51 Asfalt İşçisi Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 5 Beko Loader Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 4 Greyder Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 30 Şoför Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 Silindir Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 2 Beton Asfalt Serme Makinesi Operatörü Alımı
Bursa Büyükşehir Belediyesi 4 Ekskavatör Kazma Operatörü Alım

BURSA İŞÇİ – PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

 • Başvuru sırasında gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. ­
 • Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. ­
 • Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. ­
 • Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar.
 • Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. ­
 • Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.
 • Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.
 • Noter huzurunda çekilecek olan kura: 20.05.2015 tarihinde saat 14:00′ te Mimar Sinan Mh. Emniyet Cd. Burfaş Sosyal Tesisleri Arabayatağı Yıldırım/BURSA olacaktır.

BURSA SÜREKLİ İŞÇİ – PERSONEL ALIMI BAŞVURU FORMU

Bursa Belediyesi tarafından yapılacak olan 125 işçi alımı başvuruları talebin yayımlandığı yerdeki İşkur İl/Şube Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr  adresi üzerinden yapılacak.

Bursa Büyükşehir Belediyesi işçi alımı başvurusu yapabilmek için öncelikle sisteme üye olmanız gerekmektedir. Sisteme üye olmak ve başvuru formunu doldurmak için yukarıda bulunan bağlantıdan paylaş sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle