Çamlıhemşin Belediyesi Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Çamlıhemşin Belediyesi sözleşmeli personel alımı

Çamlıhemşin, Rize ilimizde yer alan 2016 yılı rakamları ile 10 bine yakın nüfusa sahip ülkemizin en güzel ilçelerinden bir tanesidir. Belediye başkanlığı görevini uzun zamandır Aziz Gölbaşı yürütmektedir. Çamlıhemşin Belediyesi tarafından yapılan duyuruya göre belediye bünyesine personel alımı yapılacağı açıklandı. Çamlıhemşin Belediyesi personel alımı ilanına dair başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri gibi bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

 • Çamlıhemşin Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016
 • Başvuru Şartları Nelerdir?
 • Çamlıhemşin Belediyesi İş Başvurusu

Çamlıhemşin Belediyesi Personel Alımı İlanı 2016

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 1 (Bir) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır. İlan kapsamında inşaat mühendisi alımı gerçekleştirilecektir.

Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup ;Sözlü sınav tarihi 11/ 07/2016 saat 14:00 olarak belirlenmiştir.

Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz. Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29.09.2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Sözlü sınav sonucu belediyemiz internet sitesinde yayınlanacaktır.

Başvuru Şartları Nelerdir?

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesinde belirtilen şartlar
 • Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kinci suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 • Belirtilen unvanda sözlü mülakat sonucunda işe alınacak kişi sözleşme tarihinden itibaren Çamlıhemşin sınırları içerisinde ikamet etmek zorundadır.

Çamlıhemşin Belediyesi İş Başvurusu

Adayların 23/06/2016- 11/07/2016 tarihleri arasında saat ıo:oo’a kadar Çamlıhemşin Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü‘ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(Posta ve e-mail yolu ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.) Başvuru Sırasında İstenen Belgeler :

 • Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya noter onaylı sureti.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru FormufForm kurumdan)
 • Sağlık RaporufAile Hekiminden )
 • 6 Adet vesikalık resim.
 • Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge
 • Adli Sicil Belgesi

Sözlü Mülakat Sınav Tarihi : 11/07/2016 Saat : 14:00 Yer : Çamlıhemşin Belediye Meclis Toplantı Salonu

Bu yazımızda Çamlıhemşin Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Çamlıhemşin Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER RİZE İŞ İLANLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, rize iş ilanları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan rize iş ilanları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle