Çanakkale Belediyesi Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor

Çanakkale Belediyesi yayınlamış olduğu ilan ile personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çanakkale Belediyesi ilan kapsamında destek personeli alımı,genel alan sorumlusu alımı, cankurtaran alımı, diğer taş kesme ve oyma işçileri alımı, şoför alımı, lojistik uzmanı alımı, su sayacı okuma elemanı alımı, halkla ilişkiler görevlisi alımı, büro yönetimi elemanı alımı, bahçe bakım elemanı alımı, muhasebe uzmanı alımı, yapacaktır. Adaylar ilana 24 Temmuz tarihine kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu, başvuru tarihleri ile kura çekimi tarihi saati yeri gibi detaylı ilan bilgileri haberimiz devamında yer almaktadır.

Çanakkale Belediyesi Personel Alımı İlanı 2017

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içinde İl Müdürlüklerinden veya www.iskur.gov.tr internet adresi zerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

İş yerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici iş gücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınmaktadır.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri akışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. İl veya ile düzeyinde yayımlanan geçici işi taleplerinin başvuru süresi içerisinde ikametini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvuruları kabul edilmeyecektir.İlana başvuru yapan adaylar istenen belgeleri 28.07.2017 saat:17:00 ye kadar Çanakkale Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne elden teslim etmesi gerekmektedir. Belgeleri süresi içerisinde teslim etmeyen adaylar kuraya dahil edilmeyecektir.

Destek personeli alımı 

Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Destek Personeli (yardımcı Hizmetler)

Genel alan sorumlusu alımı

Adaylardan; ilkokul Diploması, İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 6 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Hijyen eğitimine Katılım belgesine Sahip Olmak. Adayların ilköğretim mezunu olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Genel Alan Sorumlusu 6

Cankurtaran Alımı 

İlkokul Diploması 2- İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 3-Bu işi yaptığını gösterir 1 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 4-İlk Yardım Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak 5-Derin Dalış Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak 6- Ü Yıldız Dalıcı Kursuna Katılım Belgesine Sahip Olmak 7-Gümüş Cankurtaran Belgesine Sahip Olmak. 8-Kriz Yönetimi , Takım Çalışması , Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Cankurtaran 1

Diğer Taş Kesme Ve Oyma İşçileri Alımı

İlkokul Diploması 2- İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 3-Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 4-İnşaat Teknolojisi Alanında Ustalık belgesine Sahip Olmak. İlan kapsamında 1 personel istihdam edilecektir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Diğer Taş Kesme Ve Oyma İşçileri 2

Şoför Yolcu Taşıma Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir En Az 8 Yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- SRC2 Belgesine Sahip Olmak 4- Psikoteknik Belgesine Sahip Olmak 5- Uzun Yol Taşımacılığı Yaptığını Gösterir Yazı 6- Son 1 (Bir) Yılda Ceza Puanı Olmadığına Dair Yazı. Adayların ortaöğretim mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP94 60

Lojistik Uzmanı Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- Etkili Konuşma Diksiyon Kursuna Katılım Belgesine Sahip olmak 4- Motivasyon ve Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak 5- Takım Çalışması ve Performans Yönetimi eğitim Sertifikasına Sahip Olmak 6- Lojistik Yönetimi eğitim Sertifikasına Sahip Olmak 7- Etkin Yönetim ve Liderlik Eğitim Sertifikasına Sahip olmak.  Adayların ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP93 60

Su Sayaç Okuma Elemanı Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP93 60

Halkla İlişkiler Görevlisi Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- Etkili Konuşma Diksiyon Sertifikasına Sahip Olmak 4- Motivasyon ve Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak 5- Takım Çalışması ve Performans Yönetimi eğitim Sertifikasına Sahip Olmak 6- Etkin Yönetim ve Liderlik Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak. Adayların ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Halkla İlişkiler Görevlisi 4

Büro Yönetimi Elemanı Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- Zaman yönetimi eğitimine katılım belgesine sahip olmak 4- Ofis Kuralları Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak 5- Etkili İletişim eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak 6- Öfke Kontrol eğitimine Katılım belgesine Sahip Olmak 7- Beden Dili eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak. Adayların ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Büro Yönetimi Elemanı 2

Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 2 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. Adayların ön lisans mezunu olmaları ve KPSS sınavından en az 60 puan almış olmaları gerekmektedir. İlan kapsamında 1 personel alımı yapılacaktır.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Bahçe Bakım Elemanı(Park Bahçe ve Koruların Bakımı) 2

Muhasebe Uzmanı Alımı

İş deneyim süresi kadar sosyal güvenlik kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek 2- Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. 3- Bilgisayar İşletmenliği Operatörlük Belgesine sahip olmak

Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Meslek Yüksek Okulu Önlisans Muhasebe Önlisans

Çalışma Adresi : ATATÜRK CAD. İSMETPAŞA MAH. / 17100 ÇANAKKALE MERKEZ

Bu yazımızda Çanakkale Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alımı ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri, şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara Çanakkale Belediyesi İş İlanları sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER ÇANAKKALE BELEDİYESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, çanakkale belediyesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan çanakkale belediyesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle