Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü İşçi Alımı Yapacak

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ya da bilinen kısa adı ile Çaykur yayınlamış olduğu iş ilanı ile işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çaykur ilan kapsamında 21 eski hükümlü beden işçisi alımı gerçekleştirecektir. Adaylar ilana 14 Ağustos 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2017

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (ÇAYKUR) tarafından, Rize ili ve ilçelerinde ikamet eden, geçici-mevsimlik işçi statüsünde çalıştırılmak üzere, en az ilkokul mezunu, Beden İşçisi (Genel) mesleğinde eski hükümlü 21 kişilik işi alımı yapılacaktır. Bu talebe sadece eski hükümlü veya terörle mücadelede yaralanan (TMY) statüsünde kayıtlı iş arayanlar başvurabilirler.

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 günü içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlükleri ile Çalışma ve İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden ilgili talebe başvuru yaparak müracaatta bulunabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, ÇAYKUR un birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri doğrultusunda sadece bir talebe müracaatları kabul edilecektir.

Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Bu talebe yapılacak başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Ancak, iş gücü talebi ilan edildikten sonra diğer illerden ikametini Rize ili veya ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Bu talep sonucunda işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak zere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 06.09.2017 Çarşamba günü saat 13:30 da Rize Yenişehir Kapalı Spor salonunda Noter huzurunda kura ekilişi yapılacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede yer alan adaylar dahil edilecektir.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurularının geçersiz hale getirilmesi ve işe alım işlemlerinin iptal edilmesinde, Kurumun ve ÇAYKUR’un yasal işlem yapma hakkı saklıdır. – Talep, Rize Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayımlamış olup, (Tlf: 0 (464) 213 04 10/ 214 04 36/ 213 04 50/ 213 04 53 Faks: 0 (464) 213 04 09, e-posta: [email protected]) detaylı bilgi alınabilir.

Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Beden İşçisi (Genel)
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU 06.09.2017 13:00 – 14:00

Çalışma Adresi : CUMHURİYET ÇAY FABRİKASI RİZE 53800 RİZE MERKEZ

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :ARDEŞEN, ÇAMLIHEMŞİN, ÇAYELİ, FINDIKLI, İKİZDERE, KALKANDERE, PAZAR/RİZE, RİZE MERKEZ, GÜNEYSU, DEREPAZARI, HEMŞİN, İYİDERE

Bu yazımızda Çaykur tarafından gerçekleştirilecek olan eski hükümlü yani sabıkalı işçi alımı ilanı hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara Çaykur İş İlanları Sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.


DİĞER İŞÇİ ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, işçi alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan işçi alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle