Çaykur Eski Hükümlü Geçici İşçi Alımı Yapacağını Açıkladı

Çaykur yayınlamış olduğu iş ilanı ile Araklı Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne eski hükümlü işçi alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çaykur eski hükümlü işçi alımı ilanı kapsamında beden işçisi alımı yapacaktır. İlan kapsamında 33 işçi istihdam edilecektir. Adaylar ilana 24 Ağustos 2017 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Çaykur Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2017

ÇAYKUR Araklı Çay Fabrikasında çalıştırmak üzere Eski Hükümlü geçici işçi alınacaktır. Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayınlandığı Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne bağlı Sürmene Hizmet Merkezinden veya bulunduğu yere en yakın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerinden şahsen, ayrıca www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Talebe Terörle Mücadelede yaralananlar (TYM) başvuru yapabilir. Müracaat tarihleri akışan, ÇAYKUR’un birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanların, tercihleri doğrultusunda sadece bir talebe müracaatları kabul edilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş gün başvurular kabul edilecektir.

Bu talebe yapılacak başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Ancak, iş gücü talebi ilan edildikten sonra başvuru süresi içerisinde diğer illerden ikametini Trabzon ili veya ilçelerine taşıyan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir. Bu talep sonucunda işe alınacak işçiler doğrudan noter kurasıyla belirlenecektir. Öncelikliler de dahil olmak üzere talep şartlarına uygun tüm başvuru sahipleri arasından açık iş sayısı kadar asıl ve ihtiyaç duyulacak sayıda yedek personel ÇAYKUR tarafından doğrudan kurayla belirleneceğinden 06.09.2017 tarihinde saat 13:30’da Rize Yenişehir Kapalı Spor Salonunda Noter huzurunda kura çekilişi yapılacaktır.

Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar eğitim durumu, tecrübe vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını ÇAYKUR’a ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar asıl listeden çıkarılacaktır. Asıl listeden çıkarılan adayların yerine aynı sayıda ve sıra gözetilerek yedek listede yer alan adaylar dahil edilecektir.

Talep, Trabzon Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bağlı Sürmene Hizmet Merkezinden yayınlamış olup, (Tlf: 0 462 746 15 85 – 0 462 746 15 50- Faks: 0 462 746 15 05, e-posta: [email protected]) detaylı bilgi alınabilir.

Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
RİZE YENİŞEHİR KAPALI SPOR SALONU 06.09.2017 Öğleden Sonra (13:00 – 18:00)

Çalışma Adresi : İşe alınacak olan adaylar Trabzon/ Araklı, Giresun/Tirebolu, Artvin/Arhavi, Rize Cumhuriyet Çay Fabrikası konumlarında çalıştırılacaklardır.

Bu yazımızda Çaykur tarafından yayınlanan iş ilanı hakkında başvuru formu, tarihleri, şartları gibi detaylı ilan bilgilerine yer verdik. Çaykur eski hükümlü yani sabıkalı işçi alımı ilanı hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan diğer ilanlara ÇAYKUR Fabrikası İş İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER ÇAYKUR HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, çaykur konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan çaykur duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle