Çiçekdağı Belediyesi personel alımı yapıyor

Çiçekdağı Belediyesi personel alımı

Kırşehir ilimizde yer almakta olan Çiçekdağı Belediyesi yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel alımı gerçekleştireceğini açıkladı. Çiçekdağı Belediyesi ilan kapsamında tekniker alımı yapacaktır. Adaylar ilana 27 Aralık 2018 saat 16:00’a kadar başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgiler yazımız devamındadır.

İçindekiler

 • Çiçekdağı Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018
 • Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Çiçekdağı Belediyesi Personel Alımı İlanı 2018

Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde herhangi bir başvuru yapabilirler. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla iş gücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici iş gücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusunun geçersiz hale getirilmesi ve işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurum ile talep sahibi kamu kurum ve kuruluşlarının yasal işlem yapma hakları saklıdır. Adaylarda aranan başvuru şartları aşağıda belirtilmiştir.

 • 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. Maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.
 • Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak.
 • Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak.
 • Taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak.
 • Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak.
 • Son 5 yıldır Çiçekdağı ilçesinde ikamet ediyor olmak.
 • İnşaat teknikerliği konusunda en az 4 yıl deneyim sahibi olmak,

5393 Sayılı Kanunun 43. Maddesi hükümlerine göre aşağıda sınıfı, unvanı, adresi, öğrenim durumu belirtilen kadroya 1 ( bir) adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

UNVANI ADEDİ SINIFI EĞİTİM DURUML 1
TEKNİKER 1 T.H. 2 Yıllık inşaat Teknikerliği

Sınav Tarihi: Sınav sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup sözlü sınav 28.12.2018 tarihinde saat 14:00′ te Çiçekdağı Belediyesi Toplantı Salonu’ nda gerçekleştirecektir. Sınav Sonuçları [email protected] adresinden yayınlanacaktır.

Sözlü sınavda adayların mesleki tecrübe, genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu göz önünde bulundurulacaktır.

Başvurular Nasıl ve Nereden Yapılacak?

Başvurular 25/12/2018 tarihinde başlayacak olup adayların 27/12/2018 tarihi saat 16:00’ya kadar Çiçekdağı Belediyesi Yazı işleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.(Posta ve e-mail ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.)

Başvuru Sırasında İstenen Belgeler:

 • Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi.
 • Nüfus cüzdanı fotokopisi.
 • Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu(Form kurumdan temin edilecektir.
 • Sağlık Raporu
 • 6 Adet vesikalık resim.
 • Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge r
 • Adli Sicil Belgesi
 • ikametgah Belgesi

Bu yazımızda Çiçekdağı Belediyesi tarafından yapılacak olan işçi alımı hakkında detaylı başvuru bilgilerine yer verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca belediye tarafından yayınlanan tüm ilanlara Çiçekdağı Belediyesi iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle