Citibank iş ilanları ve iş başvurusu

CitiBank, bireysel ve kurumsal bankacılık hizmetleri sunan özel finans kurumudur. 1975 yılında Türkiye’de faaliyete geçti. Citigroup bünyesindedir. 2007 yılında Akbank’ın %20 hissesini satın alarak ortak olmuştur. Citibank insan kaynakları, kurumun ülkemizdeki faaliyetlerini arttırmak ve ülkemizde hizmet sunan en büyük özel finans kuruluşları arasında yer almak amacıyla 2021 yılında yatırımlarına ve çalışmalarına hız vereceklerini açıklamıştır. Citibank bu kapsamında çok sayıda yeni şube açmayı ve bünyesine yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi hedeflemektedir. Yazımız devamında Citibank tarafından yayınlanan iş ilanları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

İçindekiler

  • Citibank İş İlanları 2021
  • Citibank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Citibank İş İlanları 2021

Citibank çalışanlarının haklarını koruyan, ülkemizde büyümelerinin temel sebebinin çalışanları olduğunun farkında olan bir kuruluştur. Citibank’ın kurum kültürü, çalışanlarına, fikirlerini açıkça ifade edebildikleri, başarılarının takdir edildiği bir ortamda çalışma olanağı sağlamaktadır. Citibank çalışanları global bir iş ortamını, tüm dünyadan farklı ekipler ve pek çok farklı müşteri ile çalışmaktadırlar. Geniş bir yelpaze içinde sunduğumuz eğitim ve gelişim faaliyetlerine ek olarak, Yetenek Yönetimi programına dahil olan çalışanlarımıza kişisel ve profesyonel gelişimlerine destek olmak amacıyla, hedefleri doğrultusunda üst düzey yöneticilerimizden oluşan mentörler ile kendilerini geliştirme fırsatı sunulmakta; kariyer yönetimi ve liderliğe yönelik gelişim planları takip edilmektedir. Citibank ‘ organizasyonel gücü, çalışanları enerjilerinden ve dünyanın her yerindeki profesyonellerimizin yaratıcı ve benzersiz katkısından almaktadır. Citibank, 10’u aşkın şubesindeki çok sayıda personele ek olarak 2021 yılı içerisinde yeni personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmeyi planlamaktadır.

Citibank tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan iş ilanları içinde çok sayıda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu deneyimli, deneyimsiz, bay ve bayan adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Açık iş pozisyonları içinde; güvenlik görevlisi, banko asistanı, gişe görevlisi, avukat, müfettiş yardımcısı, uzman yardımcısı, veznedar, asistan gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapılır? Citibank işe alım süreci nasıl işler?

Citibank iş ilanları

Citibank iş ilanları

Citibank İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Citibank tarafından yayınlanan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvurusu formu, başvuru şartları, başvuru tarihleri gibi bilgileri öğrenmek ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Ayrıca Citibank kendi web adresi üzerinde açık iş pozisyonlarını göstermek ve iş başvurularını toplayarak öz geçmiş havuzu oluşturmak adına da bir sayfa hazırlamıştır. Yazımızın sonunda ulaşabileceğiniz bağlantıya girmenizin ardından kariyer.net üyeliğinizi aktif etmeniz gerekmektedir. Akabinde açık iş pozisyonlarına ulaşabilir ve bunlara anında iş başvurusu yapabilirsiniz. Şayet başvurunuzun olumlu karşılanması durumunda da Citibank iş görüşmesi, mülakat aşaması için sizleri en yakın şubeye davet edeceklerdir. Buraya yapacağınız görüşmenin akabinde olumlu bulunan adaylar birer Citibank çalışanı olmaya hak kazanmaktadır. Citibank iş ilanları hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Citibank İş Başvuru Formu İçin TIKLAYIN


DİĞER CİTİBANK HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, citibank konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan citibank duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle