Devlet Demiryolları Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı

İçindekiler

  • Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2016
  • Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü Eski Hükümlü İşçi Alımı İlanı 2016

Devlet Demiryolları İşletmesi Genel Müdürlüğü yani TCDD yayınlamış olduğu ilan neticesinde eski hükümlü işçi alımı yapacaklarını açıkladı. Teşekkülümüz Aydın il sınırlarında 1 eski hükümlü işgücü talebimiz Aydın Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünce 15.08.2016 tarihinde ülke düzeyinde ilan edilecektir.

İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adaylar, sözlü sınava katılmak için aşağıda belirtilen belgelerin fotokopileri ile TCDD web sitesinde yayınlanacak 1 adet resimli İş Talep Bilgi Formunu eksiksiz olarak doldurarak 20.09.2016 tarihinde, TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresine gelerek teslim edeceklerdir. Belgelerini teslim etmeyen adaylar sözlü sınava alınmayacaktır. İŞKUR’ca bildirilen nihai listede yer alacak adayların adreslerine evrak teslimi ve sözlü sınav tarihini bildirir tebligat gönderilecektir.

Sözlü sınavı 27.09.2016 tarihinde saat 10.00 da TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları Daire Başkanlığı Anafartalar Mah. Hipodrom Cad. No:3 Altındağ/ANKARA adresinde yapılacaktır. Teşekkülümüzde görev alacak eski hükümlü işçiler 4857 sayılı İş Kanununa tabii olarak görev yapacaktır. İşe başlatılan eski hükümlü işçilerin deneme süresi 4 aydır.

Adaylardan İstenilen Belgeler Nelerdir?

  • Öğrenim belgesi,
  • Nüfus cüzdanı fotokopisi,
  • TC Kimlik numarasının yazılı olduğu adli sicil kaydı, (Cumhuriyet Savcılığından veya edevlet şifresi ile www.turkiye.gov.tr. adresinden alınacak, adli sicil kaydı bulunanların adli sicil kaydı ile ilgili mahkeme kararı istenecektir.),
  • Askerlik durum belgesi (terhis, tecil veya muaf olduğunu belirtir),
  • Eski Hükümlü Belgesi (Cumhuriyet Savcılığından),
  • İkametgah İlmühaberi

Sözlü sınavını kazanan adaylardan, tam teşekküllü devlet hastaneleri veya resmi üniversite hastanelerinin herhangi birinden Sağlık Kurulu Raporu istenecektir. Sağlık kurulu raporunda; Görme Dereceleri (sağ-sol göz ayrı ayrı belirtilmiş) Renk Muayenesi (ishihora testi yapılmış), İşitme muayenesi yapılmış (Odyometrik incelemede saf ses ortalaması, 500,1000 ve 2000 frekansların ortalaması, 0-30 dB olmalıdır.)

Adaylar meslek liselerinin Bobinaj, Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektrik Tesisatları ve Pano Monitörlüğü, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarım, Endüstriyel Bakım Onarım, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Haberleşme Sistemleri, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik, Bobinajcılık, Elektrik – Elektronik, Otomatik Kumanda, Elektrikçilik Bölümü, Elektrik Tesisatçılığı, Elektro Mekanik Taşıyıcılar, Asansör Bölümü, Endüstriyel Elektronik, Elektronik, Radyoculuk, Monitörlük, Telekomünikasyon, Elektrik Elektronik Teknolojisi (Otomosyon Sistemleri Dalı) bölümlerinin birisinden mezun olmaları gerekmektedir. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan bütün ilanlara Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları İş İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle