Devlet Demiryolları (TCDD) Çok Sayıda İşçi Alımı Yapıyor

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları yani bilinen kısa adıyla TCDD yayınlamış olduğu iş ilanı ile daimi işçi alımı yapacağını açıkladı. TCDD işçi alımı ilanı kapsamında toplamda 295 işçi istihdam edecektir. İşçi alımı ilanı kapsamında 117 tren teşkil işçisi, 50 mühendis ve mekanik vasıta tesis cihaz ve vinç operatörü alımı gerçekleştirilecektir. Adaylar ilana 12 Aralık 2017 ile 21 Aralık 2017 tarihleri arasında başvuru yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) İşçi Alımı İlanı 2017

50 Mühendis İşçiliği,117 Tren Teşkil İşçiliği,128 Mekanik Vasıta Tesis Cihaz ve Vinç Operatörlüğü, sanatkollarında olmak üzere 295 işçi alınacaktır.

Türkiye Çalışma ve İş Kurumunda talebimiz Açık İş İlanlarında 12.12.2017 – 21.12.2017 tarihleri arasında ilan edilecektir.

Talebimiz ilan edildikten sonra ilanda belirtilen şartları taşıyan adaylar, başvurularını Türkiye Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüklerine yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların dikkat etmesi gereken hususlar TCDD web sitesinde (http://www.tcdd.gov.tr) yayınlanacaktır.

TCDD İşçi Alımı İlanının Tam Metnine Ulaşmak İçin TIKLAYIN

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından yapılacak olan işçi alımı ilanına dair başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları ile ilgili detaylı ilan bilgilerini paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca TCDD tarafından yayınlanan diğer bütün ilanlara TCDD iş başvurusu sayfasından ulaşmanız mümkündür.


DİĞER TCDD HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, tcdd konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan tcdd duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle