Devlet Malzeme Ofisi (DMO) iş ilanları ve iş başvurusu

Devlet Malzeme Ofisi yada bilinen kısa adı ile DMO, Maliye Bakanlığı bünyesinde bulunan bir kamu iktisadi teşekkülüdür. Kurum 1954 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Devlet Malzeme Ofisi’nin merkezi Ankara’da bulunmakta olup, İstanbul, Bursa, Eskişehir, İzmir, Trabzon, Elazığ, Van, Diyarbakır, Mersin, Erzurum ve Gaziantep illerinde bölge müdürlükleri ve irtibat büroları vardır. Ayrıca İstanbul’da Basım İşletme Müdürlüğü adı altında faaliyet gösteren ve çeşitli kırtasiye ürünleri ile basılı formlar üreten bir fabrikası mevcuttur. Devlet Malzeme Ofisi tarafından yapılan açıklamaya göre kurum faaliyetlerine 2021 yılında arttırarak devam edeceklerini ve bu kapsamda ihtiyaçları sebebi ile de çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştireceklerini açıklamıştır. Yazımız devamında Devlet Malzeme Ofisi tarafından yayınlanan iş ilanları ile bu ilanlara ait başvuru formu, başvuru tarihleri, başvuru şartları ve iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yer almaktadır.

İçindekiler

  • Devlet Malzeme Ofisi İş İlanları 2021
  • Devlet Malzeme Ofisi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Devlet Malzeme Ofisi İş İlanları 2021

DMO; kamu kurum ve kuruluşlarının kendi faaliyet alanına giren her türlü malzeme ihtiyaçlarını, “devletin merkezi satın alma ve tedarik, dağıtım ve teslimat örgütü” sıfatıyla ve kamu adına, çağdaş piyasa ekonomisinin temel kuralları kabul edilen saydamlık, tam rekabet, güvenilirlik, eşit muamele ve kamuoyu denetimine açıklık ilkeleri temelinde karşılamaktadır. DMO; iç ve gerektiğinde dış piyasalardan ve bazen de, hem iç ve hem dış piyasanın tekliflerine açık olmak üzere düzenlediği ihaleler yoluyla, özellikle üretici veya ilk el satıcı konumundaki firmalardan en ekonomik biçimde ihtiyaçları karşılayarak, ihtiyaç konusu malzemeyi, yurt çapındaki bütün müşterilerine uyguladığı tek fiyat üzerinden en seri şekilde ulaştırmak gibi önemli bir kamu hizmetini yerine getirmektedir. Devlet Malzeme Ofisi tüm bu faaliyetlerinin aksamadan sürmesi adına 2021 yılında çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapacaktır. Aşağıda kurum tarafından yayınlanmış olan en son iş ilanları bulunmaktadır. Yazımız devamında da bu ilanlara nasıl iş başvurusu yapabileceğinizi anlattık.

  • Devlet Malzeme Ofisi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Devlet Malzeme Ofisi Personel Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Yayınlanan veya yayınlanacak olan ilanların içinde çok sayıda matbaa teknisyeni, satın alma uzmanı, baskı sonrası operatörü, satın alma uzman yardımcısı, müfettiş yardımcısı, büro memuru gibi sayısız kadro ve pozisyon yer almaktadır. İş ilanları yayınlandıkça vermiş olduğumuz liste de güncellenecektir.

Devlet Malzeme Ofisi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Devlet Malzeme Ofisi tarafından yayınlanan tüm iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde ve www.dmo.gov.tr/ yani kurumun resmi adresi üzerinde yayınlanmaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara ait iş başvuru formu, başvuru tarihleri ve başvuru şartları gibi bilgileri öğrenmek ve ilanlar yayınlandığı anda iş başvurusu yapmak için bizleri sosyal ağlardan takip edebilirsiniz. İlanlar yayınlandığında ilanlara dair gerekli duyuruları sosyal ağlar üzerinden yapacağız. Bunun haricinde Devlet Malzeme Ofisi, ilanlar yayınlanmadan bünyesine yapılan başvuruları kabul etmemektedir. Bu kurumda çalışmak istiyorsanız, ilanların yayınlanmasını ve yine bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurularınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle