Devlet Personel Başkanlığı Personel Alımı Yapıyor

Devlet Personel Başkanlığı personel alımı

Devlet Personel Başkanlığı ya da bilinen kısa adı ile DPB yayınlamış olduğu iş ilanı kapsamında personel alımı yapacağını açıkladı. Devlet Personel Başkanlığı ilan kapsamında avukat alımı yapacaktır. Adaylar ilana 3 Ağustos 2018 tarihine kadar iş başvurusu yapabileceklerdir. Adaylarda aranan başvuru şartları, başvuru formu ve başvuru tarihleri ile ilana dair diğer detaylı bilgilere haberimiz devamından ulaşabilirsiniz.

İçindekiler

  • Devlet Personel Başkanlığı Personel Alımı İlanı 2018
  • Başvuru Şartları
  • Başvuru Şekli
  • Başvuruda İstenen Belgeler

Devlet Personel Başkanlığı Personel Alımı İlanı 2018

Devlet Personel Başkanlığında görevlendirilmek üzere 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 74 üncü maddesine göre kurumlar arası nakil yoluyla aşağıdaki niteliklere sahip Avukat unvanlı kadrolara naklen personel alımı yapılacaktır. Naklen atanacak personele ilişkin başvuru şartları ve usulü aşağıda belirtilen esaslara göre yapılacaktır.

Başvuru Şartları

Halen herhangi bir kamu kurum veya kuruluşunda 657 sayılı Kanunun 4/A maddesine göre Avukat unvanlı kadroda çalışıyor olmak,

Hakkında devam etmekte olan veya aleyhine sonuçlanmış adli/idari soruşturma bulunmamak,

Erkek adaylar için askerlik ile ilgisi bulunmamak veya askerlik hizmetini yapmış, ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

Başvuru Şekli

Atanma şartlarına haiz olan ilgililerin, başvuruda istenen belgelerle birlikte Devlet Personel Başkanlığına şahsen veya aşağıda yazılı iletişim adresine posta yoluyla başvurmaları gerekmektedir.

Başvuruda İstenen Belgeler

1- Başvuru Dilekçesi

2- Görev Yaptığı Kurumdan Onaylı Hizmet Belgesi

3- Özgeçmiş

Başvuru Tarihleri : 19 Temmuz 2018 -3 Ağustos 2018

İletişim Bilgileri:

Adres : Devlet Personel Başkanlığı İzmir Caddesi No:41 Kızılay-Çankaya/Ankara

Telefon: 0312 408 72 00

Bu yazımızda Devlet Personel Başkanlığı tarafından yapılacak olan personel alımı hakkında başvuru formu, tarihleri ve şartları gibi konularda detaylı bilgiler paylaştık. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz. Ayrıca kurum tarafından yayınlanan tüm ilanlara Devlet Personel Başkanlığı iş ilanları sayfasından ulaşabilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle