DHL Kargo iş ilanları ve iş başvurusu

DHL Kargo, 1969 yılında kurulmuş olan bir kargo firmasıdır. DHL Kargo sadece ülkemizin değil, dünyanın en büyük kargo firmalarından bir tanesidir. Öyle ki; bünyesinde 325 bini aşkın çalışan istihdam edilmektedir. DHL Kargo, ülkemizde büyüme hedefleri doğrultusunda çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirecektir. DHL Kargo tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, kariyer fırsatları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu, açık iş pozisyonları gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • DHL Kargo İş İlanları 2021
  • DHL Kargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

DHL Kargo İş İlanları 2021

DHL, dünya çapında önde gelen posta ve lojistik şirketi Deutsche Post DHL Group’un bir parçasıdır ve DHL Express, DHL Parsel, DHL eCommerce, DHL Global Forwarding, DHL Freight ve DHL Supply Chain iş birimlerini kapsar. DHL Kargo, ülkemizin her noktasında hizmet verebildiği gibi aynı zamanda 220 farklı ülkeye de kargo gönderimi hizmeti sunabilmektedir. DHL Kargo büyüme hedefleri ve ihtiyaçları doğrultusunda da çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

DHL Kargo tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; satış yetkilisi, gümrük müşaviri, antrepo yetkilisi, saha satış müdürü, gümrük faturalama yetkilisi, part time ve full time kurye, sürücü, şoför, satış sonrası destek yetkilisi, hizmet merkez müdürü, kargo operatörü, kargo dağıtım görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlara ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay – bayan adaylar ile deneyimli – deneyimsiz adaylar iş başvurusu yapabilmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

DHL Kargo İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

DHL Kargo iş ilanları, kurumun kendi İnternet adresi üzerinde ve çeşitli kariyer portalları üzerinde yayınlanmaktadır. Aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına girdiğinizde güncel olarak alım yapılan pozisyonları görmeniz mümkündür. Bunun için ülke seçimi ve tüm iş ilanları seçenekleri işaretlemeniz yeterlidir. Akabinde başvuru yapmak istediğiniz ilanın üzerine tıklayarak, adaylarda aranan başvuru şartlarını görebilirsiniz. Şayet başvuru şartlarını sağlıyorsanız “Şimdi Başvur” sekmesine tıklayarak, başvurunuzu tamamlamanız gerekmektedir. Daha sonra da kurumun insan kaynakları departmanı, başvurunuzu detaylı olarak inceleyecek ve başvurusu olumlu bulunan adayları iş görüşmesi için çağıracaklardır. Bu yazımızda DHL Kargo iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

DHL Kargo İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle