Doğuş Oto iş ilanları ve iş başvurusu

Doğuş otomotiv personel alımı

Doğuş Otomotiv, Türkiye’de faaliyet gösteren, 1994 yılında Doğuş Holding bünyesinde kurulan otomotiv distribütör ağıdır. Binek araç ve hafif ticari araç, ağır vasıta, endüstriyel ve deniz motorları, soğutma sistemleri alanlarında 12 uluslararası markanın Türkiye temsilcisidir. Bunlar, otomotivde Volkswagen Binek Araç, Audi, SEAT, Škoda, Bentley, Lamborghini, Bugatti, Porsche, Volkswagen Ticari Araç ve Scania markalarıdır. Doğuş Otomotiv ülkemizde faaliyetlerine aralıksız olarak devam ederken, çeşitli dönemlerde de bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır. Doğuş Otomotiv tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Doğuş Otomotiv İş İlanları 2021
  • Doğuş Otomotiv İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Doğuş Otomotiv İş İlanları 2021

Doğuş Otomotiv, Türkiye genelinde 520’den fazla yetkili bayi ve servisiyle hizmet vermektedir. Tüketici finansmanı, yedek parça ve aksesuar ticareti, lojistik ve müşteri hizmetleri, ikinci el araç ticareti, filo kiralama, hızlı servis, araç muayene ve sigortacılık gibi hizmet alanlarında da yatırımları bulunmaktadır. Doğuş Oto, faaliyetlerine ara vermeksizin devam etmek adına personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Doğuş Otomotiv tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; mekanik teknisyeni, kaporta teknisyeni, muhasebe uzmanı, engelli depo elemanı, servis danışmanı, boya teknisyeni, şoför, hukuk stajyeri, bilgi güvenliği uzmanı, muhasebe elemanı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon bulunmaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu, üniversite mezunu olan bay bayan, deneyimli deneyimsiz yeni mezun adayların iş başvurusu yapabilecekleri kadro ve pozisyonlar bulunmaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Doğuş Otomotiv İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Doğuş Otomotiv bünyesinde çalışmak isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını gerçekleştirebilirler. Yapacak olduğunuz iş başvuruları daha sonra kurumun insan kaynakları departmanı tarafından detaylı olarak incelenecek ve başvurusu olumlu sonuçlanan adaylar iş görüşmesi için çağrılacaklardır. Bu yazımızda Doğuş Otomotiv iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Doğuş Otomotiv İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER DOĞUŞ OTOMOTİV HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, doğuş otomotiv konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan doğuş otomotiv duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle