Eleşkirt Belediyesi iş ilanları ve iş başvurusu

Eleşkirt, Ağrı ilimizde bulunmakta olan ilçelerden bir tanesidir. Bölgede yaşayan Kürtler, ilçe merkezini Zetka ovayı da içine alan ilçenin tümünü de Elajgir diye adlandırırlar. Eleşkirt Belediyesi, çalışmalarına aralıksız devam etmek adına, ihtiyaç duyduğu zamanlarda çok sayıda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Eleşkirt Belediyesi tarafından yayınlanan bütün iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları ile bu ilanlara ait iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları haberimiz devamında yer almaktadır.

İçindekiler

  • Eleşkirt Belediyesi İş İlanları 2021
  • Eleşkirt Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eleşkirt Belediyesi İş İlanları 2021

İlçe bağlısı olarak merkez hariç olmak üzere ilçe merkezine bağlı; 3 belde, 61 köy ve 8 mahalleden oluşmaktadır. Eleşkirt ilçesinin 2021 yılı itibariyle nüfusu 40 bini aşmış durumdadır. Eleşkirt Belediyesi, artan nüfus yoğunluğu ile şehrin gelişimini düzenli kılmak adına tüm gücüyle çalışmalarına devam etmektedir. Eleşkirt Belediyesi bu kapsamda personel alımı, eleman alımı, memur alımı ve işçi alımı gerçekleştirmektedir. Aşağıda Eleşkirt Belediyesi tarafından yayınlanan en son iş ilanları yer almaktadır.

Facebook üzerinden Eleşkirt İlçesine Özel İlanları Takip Edebilmek İçin TIKLAYIN

  • Eleşkirt Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Eleşkirt Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Eleşkirt Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Eleşkirt Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN
  • Eleşkirt Belediyesi İşçi Alımı İlanı İçin TIKLAYIN

Eleşkirt Belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanları içinde; büro personeli, beden işçisi, temizlik işçisi, kameraman, itfaiyeci, şoför, zabıta, korucu, su kanalı işçisi, tekniker, teknisyen, güvenlik görevlisi gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. İlanlarda ilköğretim mezunu, lise mezunu, ön lisans mezunu ve üniversite mezunu, bay – bayan adayların iş başvurusu yapabileceği pozisyonlar bulunmaktadır. İlanlarda ayrıca engelli personel alımı, eski hükümlü işçi alımı ve stajyer alımı da gerçekleştirmektedir. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılır?

Eleşkirt Belediyesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eleşkirt Belediyesi tarafından yayınlanan veya yayınlanacak olan bütün iş ilanları www.iskur.web.tr adresimiz üzerinde yer almaktadır. Tüm bu iş ilanlarını takip etmek, ilanlara dair iş başvuru formu, iş talep formu gibi detaylara ulaşmak ve anında iş başvurusu yapmak için sosyal ağlardan bizleri takip edebilirsiniz. Harici olarak Belediye bünyesinde yer alan insan kaynakları gibi çeşitli departmanlarına öz geçmiş bırakarak yapacak olduğunuz iş başvuruları ise kabul görmeyecektir. Bu sebepten Eleşkirt Belediyesi bünyesinde çalışma imkanı elde etmek için ilanların yayınlanmasını beklemeli ve bahsedeceğimiz usul ve esaslar çerçevesinde başvurunuzu gerçekleştirmelisiniz. Bu yazımızda Eleşkirt Belediyesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.


DİĞER PERSONEL ALIMI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, personel alımı konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan personel alımı duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle