Eminevim iş ilanları ve iş başvurusu

Eminevim personel alımı

Eminevim, imece usulü ev, araba gibi eşyaların sahibi olmanızı sağlayan bir sistemdir. Faizsizlik ilkesi ile çalışan kurum, imece usulü kişileri ev ve araba sahibi yapmaktadır. Eminevim sistem gereği sadece ülkemizde değil dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir. Sistem gereği örnek olarak 50 taksitle alınacak bir ev için 50 kişilik grup oluşturulur ve her ay bir kişi noter huzurunda çekilen kura ile ev sahibi yapılır. İlk ayda veya son ayda evinizi teslim alma durumunuz olabilir. Eminevim sistemi ülkemizde faaliyete geçtiğinden bu yana oldukça sevilmiş ve benimsenmiştir. Günümüzde çok sayıda kişi bu sistemden faydalanarak mülk sahibi olmuştur. Eminevim ülkemizde çok sayıda ilimizde şube açmayı başarmıştır. Büyümesini aralıksız sürdüren kurum bünyesine de çok sayıda yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Eminevim tarafından yayınlanan iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Eminevim İş İlanları 2021
  • Eminevim İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Eminevim İş İlanları 2021

Eminevim ilk şubesini 1991 yılında açmıştır. 81 ilimizde tapu teslimi gerçekleştiren firma, açıklamış olduğu rakamlara göre her ay 2 bin kişiyi ev sahibi yapmaktadır. Ülkemizde ev ve araba sahibi olmak isteyenlerin uğrayacakları ilk adres haline gelen Eminevim, aynı zamanda bünyesinde çalışan sayısını da hızla arttırıyor. Eminevim bünyesinde yeni personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı gerçekleştiriyor.

Evimevim tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; satış uzman yardımcısı, raporlama uzman yardımcısı, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, stajyer denetçi, planlama ve bütçe uzmanı, şube satış uzmanı, saha tanıtım uzmanı, danışma görevlisi, engelli işçi, ziraat teknikeri, satış elemanı, büro sekreteri, sigorta satış uzmanı, inşaat mühendisi, avukat gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştirilir?

Eminevim İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Evimevim ülkemizde çok sayıda ilimizde şubeye sahiptir. Bu şubelerine ve genel müdürlük bünyesine iş başvurusunda bulunmak için aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu sayfasına giriş yapabilirsiniz. Sayfada açık iş pozisyonları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgilendirmeler mevcuttur. Başvurunuz insan kaynakları tarafından detaylı olarak incelenecektir. Bunun dışında kariyer gibi çeşitli iş arama platformlarında da Eminevim iş ilanları yayınlanmaktadır. Bu yazımızda Eminevim iş başvuruları ve iş başvuru şartları, iskur.web.tr hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Eminevim iş başvuru formu doldurmak için TIKLAYIN


DİĞER EMİNEVİM HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, eminevim konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan eminevim duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle