Emsey Hastanesi iş ilanları ve iş başvurusu

Emsey hastanesi iş başvurusu

Emsey Hastanesi veya diğer adı ile Emsey Hospital, 2012 yılında İstanbul ilimizde Kurtköy’de açılmış olan özel bir sağlık kurumudur. Sabiha Gökçen Havalimanı’nın hemen yanında yer alan Emsey Hospital, 38 bin metrekare alanda, 254  yatak kapasitesi, 9 ameliyathane ile aralıksız hizmet vermektedir. Türk halkına beş yıldızlı otel standartlarında hizmet vermeyi amaç edinen Emsey Hastanesi, alışılmış hastane standartlarının dışında hizmet vermesi ile ülkemizde ilk ve tek olma özelliğini taşımaktadır. Hastane içerisinde süit odalar, VİP doğum odaları yer almaktadır. Hastaların rahatı için tüm detaylar en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştür. Emsey Hastanesi faaliyetlerine ara vermeksizin devam ederken, bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı ve işçi alımı yapmaktadır. Emsey Hospital tarafından yayınlanan tüm bu iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır.

İçindekiler

  • Emsey Hastanesi İş İlanları 2021
  • Emsey Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Emsey Hastanesi İş İlanları 2021

Emsey Hospital, her sene binlerce yabancı hasta ağırlamaktadır. Şu an tek şubede faaliyetlerine devam eden Emsey Hospital, İstanbul Avrupa Yakası ve Ankara, Bursa gibi diğer illerimizde de şubeler açmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Bünyesinde 1000’i aşkın çalışana sahip olan Emsey Hospital, bu sağlık çalışanlarına ek çok sayıda personel alımı, eleman alımı, işçi alımı yapmaktadır.

İstanbul İlimize Ait İş İlanlarını Facebook Üzerinden Takip Etmek İçin TIKLAYIN

Emsey Hastanesi tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; temizlik işçisi, özel güvenlik görevlisi, ebe, hemşire, hasta kabul görevlisi, biyolog, diyetisyen, eczacı, fizyoterapist, laborant gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer almaktadır. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu gerçekleştiriliyor?

Emsey Hastanesi İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Emsey Hastanesi bünyesinde çalışma fırsatı elde etmek isteyen vatandaşlarımız aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile başvurularını kolay bir şekilde yapabilirler. Sayfada kurumun insan kaynakları tarafından yayınlanan açık iş pozisyonları ve bunlara ait başvuru şartları yer almaktadır. Size uygun olan, şartlarını sağladığınız ilana başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında genel başvuru kısmından da özgeçmişinizi kuruma iletebilirsiniz. Bu sayede kurumda açık iş pozisyonu oluştuğunda başvurunuz değerlendirilmeye alınacaktır.

Emsey Hastanesi Nerede?

İstanbul Kurtköy’de yer alan hastanenin konumu aşağıda yer almaktadır.

Adres: “Çamlık Mah. Selçuklu Cad. No:22 Pendik İstanbul Türkiye”

Bu yazımızda Emsey Hastanesi iş ilanları ile işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler verdik. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Emsey Hastanesi İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER EMSEY HASTANESİ HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, emsey hastanesi konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan emsey hastanesi duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle