Era Kolejleri iş ilanları ve iş başvurusu

Era Kolejleri iş başvurusu

Era Kolejleri, 2013 yılında Kartal ve Esenyurt’ta açmış olduğu kampüsleri ile eğitim öğretime başlayan ülkemizin en bilinen özel okullarından bir tanesidir. Geleceğin dünyasının günümüze göre oldukça farklı olduğunu beliren Era Kolejleri, tüm eğitim sistemini gelecek odaklı planlamakta ve yenilikçi yaklaşımları ile takdir toplamaktadır. Bünyesinde bulunan öğrencileri tam donanımlı bir şekilde hazırlayan Era Kolejleri bünyesinde çok sayıda çalışan istihdam ediliyor. Era Kolejleri bu çalışanlara ek olarak çeşitli dönemlerde yeni personel alımı, eleman alımı, öğretmen alımı ve işçi alımı yapıyor. Era Kolejleri tarafından yayınlanan tüm iş ilanları, iş imkanları, iş olanakları, açık iş pozisyonları, kariyer fırsatları ile iş başvuru formu, iş talep formu gibi iş başvurusu detayları yazımız devamındadır

İçindekiler

 • Era Kolejleri İş İlanları 2021
 • Era Kolejleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

Era Kolejleri İş İlanları 2021

ERA Kolejleri İstanbul Avrupa Yakası’nda 5, İstanbul Anadolu Yakası’nda 5 ve Bursa Kampüsü olmak üzere 11 ayrı noktada eğitimine devam etmektedir. Kurulmuş olduğu günden bu yana büyümesini sürdüren ve eğitim hayatına yeni bir soluk getiren ERA Okulları bünyesine çok sayıda personel alımı, eleman alımı, öğretmen alımı ve işçi alımı yapıyor. Aşağıda alım yapılacak olan okulları görebilirsiniz.

 • Beykent Kampüsü
 • Beylikdüzü Kampüsü
 • Beylikdüzü Kampüsü
 • Çamlıca Kampüsü
 • Çekmeköy Kampüsü
 • Gaziosmanpaşa Kampüsü
 • Kağıthane Kampüsü
 • Kartal Kampüsü
 • Maltepe Kampüsü
 • Pendik Kampüsü
 • Bursa Kampüsü

Era Kolejleri tarafından yayınlanan veya yayınlanması beklenen iş ilanları içinde; okul öncesi öğretmeni, matematik öğretmeni, fizik öğretmeni, şoför, engelli personel, stajyer, özel güvenlik görevlisi, temizlik personeli, okul müdürü, müdür yardımcısı, sınıf öğretmeni, rehber öğretmen, İngilizce öğretmeni, kimya öğretmeni, aşçı gibi çok sayıda kadro ve pozisyon yer alıyor. Peki tüm bu iş ilanlarına nasıl ve nereden iş başvurusu yapılıyor?

Era Kolejleri İş Başvurusu Nasıl, Nereden Yapılır?

ERA Kolejleri bünyesinde çalışma fırsatı yakalamak isteyen vatandaşlarımız başvurularını iki farklı yöntemle basitçe yapabilirler. İlk olarak hazırlamış oldukları öz geçmişlerini [email protected] mail adresine gönderebilirler. İkinci yol olarak da aşağıda vermiş olduğumuz iş başvuru formu vasıtası ile oldukça basit bir biçimde başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. İki şekilde de yapacak olduğunuz başvurular kurumun insan kaynakları departmanına iletilmektedir. Başvuru yaptığınız kadro ve pozisyonda personel açığı oluşması durumunda ise başvurunuz değerlendirilmeye alınmaktadır. Bu yazımızda Era Kolejleri iş ilanları ve işe alım süreci hakkında detaylı bilgiler sunduk. Konu hakkında soru, sorun ya da görüşlerinizi yorum bölümümüzden dile getirebilirsiniz.

Era Kolejleri İş Başvuru Formu Doldurmak İçin TIKLAYIN


DİĞER ERA OKULLARI HABERLERİNİ ÖNCE SİZE GÖNDERELİM!

İskur.web.tr, era okulları konusunda tüm yeni haberleri ve duyuruları çok yakından anlık olarak takip etmektedir ve bu bildiriler ilk olarak bu sitede yayınlanmaktadır. Bu nedenle iskur.web.tr’un yayınladığı haberleri takip etmeniz ve hızlı adım atmanız yararınıza olacaktır. İskur.web.tr’dan yapılan era okulları duyurularını ve haberlerini en önce siz almak istiyorsanız aşağıdaki kanallardan bize abone olabilirsiniz.

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞEN TWITTER SAYFAMIZI BEĞEN E-BÜLTENE ABONE OL
Duyuru: Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Sosyal Medyadan Takip Etmek İçin Tıklayınız.

Yorum ekle